Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy régebben...

Miért van az, hogy régebben szerettem a McDonalds kajákat, mostanában pedig 1-2 havonta 1x járok, és akkor is maximum 1 sajtburgert bírok csak megenni, mert érzem azt a tipikus "műanyag" ízt, amit emlegetni szoktak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 23:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"Mi az, hogy a McDonalds kaja műanyag, meg ezek a sületlenségek? Semennyivel nem károsabbak, mint amiket a boltban meg lehet venni. Hús, zöldség és zsemle, és ennyi. Meg ezek a tévhitek, hogy mennyire egészségtelen 1-1 hamburger zsemle. Vicc."


14 éves kislány, ezt a kérdést te tetted fel?

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__2119323..

2011. szept. 9. 13:05
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy otthon jobb kaját kapsz, és egxszerűen érzed a különbséget. Örülj neki.
2011. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Azt komolyan gondolta valaki, aki azt írta, hogy a mekis marhahúspogácsa nagy részben marhaszemet tartalmaz??? A szem, az mindenhol hulladék anyag, mivel jelentős részben csarnokvízből áll. (Felvizezni pedig ezzel ivóvíz helyett nem igazán lenne racionális gondolat.) Arról nem is beszélve, hogy szerintem a csarnokvízben a keserű és a sós ízek dominálnak leginkább, nem véletlenül nem kerül fel a polcra nagymama befőttjei mellé! (Ezalatt pl azt értem, hogy ha megnézel egy falusi disznóvágást, ott minden részét felhasználják az állatnak (vére, füle, bele, stb.), de a szemét egyszerűen nem lehet étkezésre használni.)
2011. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%
Túloztam, bocsi, nem gondoltam h szó-szerint veszitek!
2011. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
43%
TÉlleg egyézségtelen de hát én pont leszarom!! MERT FINOM*.* szeretem és késsz, tényleg műanyag az egész, és a krumpli is az de én a mekiben szeretem a legjobban a sültkrumplit!! :DDD
2012. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!