Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kávés kérdés?

Kávés kérdés?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 00:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Én naponta háromszor iszok kávét általában csak cukorral. Ebből 2 kávéskanálnyi, vagy néha két édesítőszerrel. Mártát nem nagyon írok hiszen szeretem a változatosságot, így a boltokban kapható összes fajtát kipróbáltam. Otthon is többféle van, ritka hogy hosszú ideig ugyanaz a fajta lenne.néha, de tényleg néha szoktam bele tenni tejet is.otthon kotyogóval főzöm, munkában pedig elektromos gépel.
2011. okt. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Minden reggelt egy finom kávéval nyitok. Kedvencem az Illy. Cukrot, édesítőszert nem teszek bele. Tejet, tejszínt is csak ritkán. Ha nincs itthon Illy, akkor Omniát vagy Chibo familyt szoktam inni.
2011. okt. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehagytam, hogy elektromos kávéfőzőt használok (olasz).
2011. okt. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Elektromos presszókávéfőzővel Karavánt/pirosat/ Tényleg milyen a sárga hol lehet venni? Én még nem is láttam. Kettőt minimum iszok, 2 cukorral,tejporral.
2011. okt. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc márkám a kék Tchibo (amiről sajnos le kell szoknom, mert egy-két hónapja duplájára emelték az árát), így anyagi okok miatt most az Omniát iszom


Eddig 3 kévát ittam naponta, most reggel egyet


1 kk barna cukorral iszom, sok tejjel, néha tejszinhabot is teszek rá és csipet fahéjat


Mindkét fajta kávéfőzöm van, de a kotyogósat használom.

2011. okt. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
tchibo family ,,,3x1
2011. okt. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Omnia, frissen darálva :) Reggel és munkából hazaérve egy-egy bögrével, cukor nélkül, tejjel. Régebben kotyogós főzőt használtunk, de már áttértünk az elektromosra.
2011. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
96%

nem a kérdéshez kapcsolódik, de érintheti a kávékedvelőket:


[link]

2011. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
96%

Cikória (gabona) kávét iszom. Amiben nincs koffein. Hogy miért, mert szeretem az ízét. Ezek jönnek szóba: cikorina, macikávé, inka.

Reggel egy nagy küblivel, és vacsorára is vagy 3 dl. Esetek többségében csak vízzel és cukorral, néha kis tejjel.

Ja, ez instant, csak forró víz kell hozzá.


Üdv!


ui: a hagyományos kávét nem szeretem, de az illatát igen. :)

2011. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
96%
A cikória kávét 2-3 tk cukorral iszom. :)
2011. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!