Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendszeresen futok, alkalmanké...

Rendszeresen futok, alkalmanként 10-13 kmt, az utóbbi időben azonban eléggé fáj a lábam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A bal lábam fáj, hátul a combomban. Akkor szokott előjönni amikor elkezdek futni, vagy ha leülök és ránehezedik a súlyom..ez mitől lehet?
2011. szept. 23. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ha nekem ilyesmi nyűg van, akkor a neten próbálom megtalálni az okot, és ez többnyire megy is. A magyar oldalakon kívül nem árt az amerikaiakat is megnézni, mert ott találhatsz több részletesebb szöveget, meg ritkább problémákra is magyarázatot.


Az elemzéshez azt kell tudni, hogy mióta van ez, tényleg összefügg-e a futással, mennyire intenzív, milyen jellegű a fájdalom, milyen a progressziója (javul, romlik?), mi váltja ki a fájdalmat vagy annak fokozódását, van-e, amitől romlik.


Nem biztos, hogy 5 perc, de ezek alapján biztos találni fogsz magyarázatot. Én is rengeteget futok rendszeresen, de ilyen gondom nem volt soha. Volt egy talpíngyulladásom, azt is a netről lőttem be, és sikerült is lekezelni. Ez a keresgélés annál biztosan többet ér, mintha orvoshoz mennél, mert mást nem igazán érdekel a problémád, nekem legalábbis orvos még soha semmiben nem segített, mikor próbáltam akkor se.


Remélem, így tudsz majd magadon segíteni. Annak kicsi a valószínűsége, hogy valaki így a távolból rájön, hogy mi lehet ez, bár lehet, hogy valaki már átélt hasonlót...

2011. szept. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, utánanézek :)
2011. szept. 24. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!