Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen teakat javasoltok telire?

Milyen teakat javasoltok telire?

Figyelt kérdés
valami ami egeszseges,finom ,es jotekony hatasu ...
2011. okt. 11. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"Csipkebogyó tea hibiszkusszal". A filterekben a csipkebogyó termése van megtört állapotban, benne az összes hasznos hatóanyagával, esősorban C-vitaminnal. A belekevert hibiszkusz pedig ad neki egy kis pikáns ízt. Gyönyörű bordó a tea színe, se cukor, se citrom nem kell hozzá, ihatod magában is. Az üzletekben "vadászni" kell.


Kamilla tea, megfázások, torokfájások esetére

2011. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csipkebogyó, kamilla, rooibos, citromfű.
2011. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
1-hoz,nekem szinte csak ez a tea iható mindenféle ízesítés nélkül,nagyon finom,de én a tescoba mindig találtam,eddig!
2011. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Teekanne Winter Time nevű teát ajánlom. Azt nem tudom, hogy milyen hatása van, de az összetétele alapján egészségesnek mondható, alma, hibiszkusz, csipkebogyó, narancshéj, fahéj van benne, valamint mandulás sütemény aroma, amitől eszméletlen finom lesz! Én egész télen szinte csak ezt iszom, imádom :) Idén már meg is vettem az első dobozzal, főzök is belőle egyet :)
2011. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

18,59-nek!

Köszi, a tescoban még nem néztem. Én sem szoktam mást inni, mert szerintem ezt a teát nemigen lehet felülmúlni. Saját vélemény!

2011. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a pickwick-es csipkebogyós hibiszkuszos tea jó?
2011. okt. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 P.Árcsibáld válasza:
mentatea
2011. okt. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A "Csipkebogyótea hibiszkussal" valóban Pickwik kiszerelés. Vigyázni kell, mert árulnak már "Csipkebogyótea hibiszkus ízesítéssel" megnevezésűt is, de az csak egy gyenge utánzat! (Bocsánat a leminősítésért, ez maszek vélemény)
2011. okt. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

gyümölcsteák: Milford, LondonHerb

hásrfatea, bodzavirág

2011. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hársfa, bodza, kamilla, menta, csipkebogyó, citromfű-ezek gyógyteák is egyben. Amúgy a léleknek: fahéjas almás, narancsos gyömbéres.
2011. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!