Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Passzolnak egymáshoz ezek az...

Passzolnak egymáshoz ezek az ételek? Vagy valami mást készítsek?

Figyelt kérdés

A barátomnak hamarosan itt a névnapja, és szeretném meglepni egy finom vacsival. A menü a következő lenne.

előétel: brokkolikrémleves füstölt sajttal és pirított kenyérkockákkal

főétel: lasagne

desszert: madártej vagy tiramisu


Illenek egymáshoz ezek az ételek? Másik kérdésem pedig (bár nem ide tartozik), hogy mivel még csak 2 hónapja ismerjük egymást, nem akarok semmi személyes ajándékot venni, nem is igazán ismerem még az ízlését, ezért gondoltam, hogy főzök valami finomat. Szóval szerintetek egy finom, meghitt vacsora elegendő meglepi? Vagy mégiscsak vegyek neki valami apróságot? Segítsetek, kérlek! Köszönöm!


25/N


2011. okt. 12. 15:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Oh, hát persze, a pasik nagyon édesszájúak:)) nyugodtan vegyél akkor a kedvencéből.

vicces, de mi is szoktunk (férjemnek, vejemnek) bonbont venni ajándékba, ugyanis alkoholt nem fogyasztanak.

a vőm a Raffaellót imádja, a ferjem a Mercit, abból lehet válogatni, csemegézni:

szóval, ha tudod, mit szeret, akkor nem foghatsz mellé.

2011. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Akkor édesség lesz.

2011. okt. 12. 17:47
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon jó menü, tiramisura szavazok. Az ajándék meg, hát ha tartatok ott, akkor azért, ha nem akkor meg azért, te magad.
2011. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A lasagne után én vmi nem krémeset adnék. A madártej és tiramisu is necces, ha nem bírja a gyomra a paradoicsomos-tejszínes kombót.


Meg nekem a sósra édessel ondjaim vannak, szal inkább sósat. :)

2011. okt. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!