Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne italt becsempészn...

Hogy lehetne italt becsempészni egy osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

Arrol lenne szo hogy en es a baratnoim meg az osztalytarsaim vinnenk piat:)De az oszink alairatott egy marhasagot ,hogy nem szabad cigizzunk es igyunk ,mert lehuzzak a magaviseletunket stb.De hogy tudnek pl.ket uveg bort elvinni oda ,ugy hogy az oszink nem veszi eszre?Es hogy lehetne ugy meginni ,hogy ne vevoggyon eszre rajtunk ?

Csak ertelmes valaszokta kerek.

Koszi szepen a komenteket elore is!


2011. okt. 19. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

> Es hogy lehetne ugy meginni ,hogy ne vevoggyon eszre rajtunk ?

Vedelés nélkül már nem is tudjátok jól érezni magatokat?

2011. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Beletekered a törölközőbe, ruhába és úgy teszitek a táskába.

Az már más kérdés, ha rutinos és figyel úgyis észre fogja venni rajtatok!

2011. okt. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ertem...koszi a komenteket
2011. okt. 19. 17:38
 4/6 bumbi02 ***** válasza:
100%

12 osztálykiránduláson voltam, mindegyikről pozitiv élményekkel jöttem haza, mindegyiket sajnáltam hogy véget ért. Mindegyikre emlékszem. Egyiken se ittam csepp alkoholt se.


Vicc hogymár alá kell ezt iratni a tanulókkal, de aki nagyon akarja, az be tudja vinni. Légylegalább kreativ. Nem bonyolult dolog.

2011. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Gondolom már rég megjártátok az osztálykirándulást de idén jól jöhet meg másnak is jól jöhet ez a trükk. Van mondjuk a kinley szénsavas ital ugye az ilyen világos színű kb pont olyan mint a fehérbor. Csak le kell úgy venni az üvegről a kupakot hogy az a kis műanyag karikája ne szakadjon el szóval kicsit megnyújtani feszíteni és így tele lehet tölteni borral majd vissza a kupakot és ha tanár megnézi látja hogy még egy bontatlan "kinley" ital. De akár ugyan így lehet vinni jagert kólás üvegbe. Vagy akár a whiskey nek is hasonló a szine mint a gyömbéres kinleynek. Vagypedig kapni olyan energia italt aminek az üvege teljesen be van borítva így nem látszik mi van benne na az ilyenbe akár mit lehet önteni. Csak kis ügyeskedéssel meg kell nyújtani a kupakoknál a kis műanyag kört és így le lehet szedni a kupakot úgy hogy nem szakad el a karika és kész a tökéletes piacsempészés.
2012. jan. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekünk megengedi a tanár hogy vigyünk piát illetve cigizhessünk. csupán egy dolgot kér hogy ezt előtte csináljuk.. nagyon forma :D szerintem beszéljétek meg vele ezt;) amugy hanyadikos vagy?
2012. márc. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!