Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megyünk osztálykirándulásra,...

Megyünk osztálykirándulásra, mit főzzünk bográcsban vacsorára? (mondhatjuk ebédnek is, mert ebédre hideget eszünk, szóval ez lesz a napi főétkezés)

Figyelt kérdés
Májusban megyünk majd, és holnapig kell eldönteni, milyen kaja legyen. Még csak gulyást, paprikáskrumplitt és pörköltet ettem bográcsban, nincs valami különlegesebb étel? kb25 fő lesz.(azért viszonylag olcsó kéne)
2011. márc. 30. 18:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradjatok a paprikáskrumplinál, ha már az árat nézzük (az én ötletem még a lecsó lett volna, de májusban még horror áron van a paradicsom meg a paprika, pláne 25 főre.)
2011. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Főzzetek gulyást vagy pörköltet, azt mindenki szereti szinte.
2011. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
vagy slambucot :) mi minden osztálykirándulási bográcsozásnál ezt főzünk.Beosztjuk ki mit hoz.És így összedobjuk :)
2011. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ja igen, lecsót is ettem már:) Meg ugye halászlevet szoktak még, de hát ilyen körülmények között felejtős..:D

Tavalyelőtt is paprikás krumpli volt(tavaly nem voltunk)szóval utolsó kiránduláson. Ugyanazok a srácok csinálják, hát nem azt mondom, hogy rossz volt, de valahogy nem az én ízlés világom, nagyon zsíros lett, sok lével amitől nekem minden bajom van. Pörköltet viszont csináltak már diáknapon, és hát az.. jobb mint anyukámé:DD Szóval lehet annál maradunk, meg azt talán mindenki szereti, aki nem szereti a krumplit, eheti kenyérrel. De az olyan megszokott. Esetleg slmabuc? valaki evett már? az magyarul krumplistészta?

2011. márc. 30. 19:14
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi utolsó, most láttam, hogy írtál:) És az finom? Nehéz elkészíteni? Igazából krumplistészta?
2011. márc. 30. 19:15
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A Slambuc nem kimondottan krumplistészta, de hasonló. Itt, az Alföldön nagyon elterjedt, én imádom, a kedvenc bográcsos kajám.
2011. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi kiránduláson bográcsban főztünk már gulyáslevest (ami nagyon laktató kenyérrel), paraszttarhonyát. Szerintem nem lehet vészes a lebbencs sem.
2011. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok az az "utolsó": D és nem nehéz elkészíteni.Van benne krumpli és tészta.Stb...itt a recept:


[link]

2011. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
csilisbabot:D:D
2011. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 öregvarázsló válasza:
81%
Babgulyást kellene bográcsban főzni.Laktató.
2011. márc. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!