Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Édességfüggők! Ti naponta...

Édességfüggők! Ti naponta mennyi édességet és mit fogyasztotok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Jaj, micsoda szörnyű kérdés!!! :))) Háát..leginkább igyekszem diabetikus édességeket enni legalább, de tuti minden napra kell valami. :( Nápolyi, keksz, csoki, puding (az nagy favorit) és emellett még sütögetni is szoktam itthon sütiket. De legalább teljeskiőrlésű lisztet használok hozzá. És semmi üdítő vagy ilyesmi. De így is gáááz.
2010. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egy kis kocka milka.
2010. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

na hat, en total elborult vagyok ilyen teren....ha epp van bennem egy kis halvanyka onfegyelem, akkor napi egy szelet csoki (mars, snickers) plusz jegkrem vagy fagyi, vagy suti.

Ha nincs onfegyelem: cukraszdaban altalaban 3, 4 szelet sutit rendelek es be is habzsolom. 2 tabla csoki, gumicukrok, dobozos Carte d'or jegkrem, nutella (tisztan) ha epp meglatok egy bonbont nemerdekel az ar, megveszem es befalom mind, olvadosragok es meg sorolhatnam. Ha epp nincs edesseg otthon es lehetosegem sincs venni, akkor kakaoport nyalogatok....

Szal a felso hatar, a csillagos eg! barcsak le tudnek errol szokni, de nembaj a csoki szeret, a csoki a baratom...hehe

2010. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó!Végre valaki, aki olyan, mint én :) Nekem is a csoki az egyik legjobb barátom.Imádom :))
2010. márc. 22. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok,belépek a csokisok klubjába!

Ha nincs más,nutella kanállal!

2010. márc. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
jajj ne is mondd most próbálok leszokni róla..de sehogy sem megy ,fogyózni kéne de nem birom ki hogy ne egyek csokit csipszet cukrot vagy valami édességet... imádok rágcsálni ...olyan rossz :S semi önfegyelem nincs bennem nem birom megálni hogy ne egyek
2010. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

18:31 vagyok

En ma zoldseg ill gyumolcsnapot tartok...2 nap mulva elutazunk parommal wellnesshetvegezni, es ketsegbeestem tegnap este (mekis karamellfagyi utan) a tukor elott...ugyhogy most villamgyors dieta 2 napig. Majd meghalok...nem is a normalis etel hianyzik, hanem a csokiiii:(

Mind1, ha nekem sikerult neked is fog! a hiusag is tud eros lenni am:)

2010. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Remélem nálam is beválik a hiúságom :)Napi 1 szelet csokira szeretnék rászokni.Remélem összejön :)Jó pihenést kívánok a wellnes hétvégére és persze kellemes csoki nélküli napokat:)
2010. márc. 23. 18:15
 9/10 anonim válasza:
Arra nem gondoltatok már hogy ezzel valamit akartok helyettesíteni? Mert én is így vtam, de aztán elfoglaltam magam és nem volt időm annyit enni. Ez a kakaó nyalogatás egy csöppet beteges.
2010. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én minden nap eszek vmi édességet. Vagy egy sütit (olyan normál méretű cukrászdait), vagy egy csokipudingot, vagy egy nagy túró rudit, de vannak napok, amikor ezekből egyszerre több is lecsúszik. :)Függőség, tudom, de nekem jó így. Ez még nem beteges mennyiség. Próbáltam én natúr joghurtba gyümölcsöt keverni, ízesítettem fahéjjal, ettem én édesített zabkását, müzlit, de a vége az lett, hogy estére mégis előkerült az igazi édesség. :) Én nem akarok erről leszokni, így érzem jól magam a bőrömben. Különben nem zabálok, mint az őrült. Eszek naponta háromszor, reggeli, ebéd, vacsi (persze, egyik sem "nyúlkaja"), meg a kis nasim. :)Súlyproblémáim nincsenek, de nem is lesznek, mert mozgok eleget. Meg alapból nem vagyok egy hízékony alkat. Szeretem az édességet, és nem mondok le róla semmiért, hiába mondják, hogy így meg úgy egészségtelen. Egy adag belefér naponta. Különben meg már a levegő, amit beszívunk, az is legalább annyira egészségtelen. Semmi más káros szenvedélyem nincs, nehogy már ennyi ne járjon?! :)
2011. nov. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!