Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Aki ezt végig tudja nézni az...

Aki ezt végig tudja nézni az ehet húst?

Figyelt kérdés

Elnézést, de szerintem tudnunk kell mit eszünk! Azt tudom nézni, ahogy egy fáról leszednek egy almát és beleharapnak, na de ezt...

Szerintem aki ezt nyugodt lélekkel végignézi, illetve utánuk csinálja az ehetne húst. Ti hogy vélitek?


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=THIOD..


2011. okt. 24. 20:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözöllek a valóságban!
2011. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

A saját állataim én etetem, nevelem, levágom, és megesszük.

Addig vidáman rohangálnak az udvarban, még szexelhetnek is!


Úgy gondolom, ha életében jó körülményeket kap, nekem jogom van megenni.

Mellesleg az enyém, tehát akkor is jogom van megenni, ha egész nyáron éhezik, és télen megfagy.


Csak már kicsit tele a tö.köm, hogy jön valami széplélek, és hoz egy brutál videót, amiben az USA nagyipari körülmények között történő "állatgyártását" levetítik.

Hozz má' egy videót, amiben a magyar falusi csirkék, disznók, tehenek sorsát mutatják be!


Addig maradj meg annál, hogy foglalkozz az emberekkel. Mondjuk ne az USA kartonpapír házakban élő drogosaival, hanem nézz körbe a szomszédban.


Könnyű sipákolni azért, ami a világ másik felén történik! Azért soha senki nem szokott, ami a szomszédban zajlik, inkább elfordítja a fejét.

2011. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Tudom, szívtelen egy dög vagyok, de én végignéztem, és úgy döntöttem, folytatom a hurkámat.
2011. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Végignéztem, az utolsó pár mondat mindent megmagyaráz: válaszd a zöldséget, köszönet az állatok nevében...


Ez egy szenzációhajhász vegetáriánus étrend mellett szóló kampányfilm. Csak gondolj arra, hogy szerinted az ÁNTSZ hagyná, hogy ilyen koszos húsüzemek legyenek Magyarországon? Jó, tudom, hogy nem itt készült, de akkor is.


Végül, én ehetek húst :)

2011. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem értem mit kell itt téríteni, ezek az állatok arra valók, hogy megegyük őket. Ha nem mi esszük őket, majd más állat elintézi. És akkor majd odamész a más állathoz, hogy dehát ne edd meg, egyél almát? :D:D:D
2011. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Első 21:04 vagyok és hülye. Már sok volt ez a mai nap...

Szóval kegyelem az állatoknak...

2011. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Csak nem a 4mancs tól vagy?Mennyit kaptál ezért a kérdésért?Provokálni menj a..ba.
2011. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
SOse értettem, hogy miért kell minket cseszegetni, mert húst eszünk. Mi nem bántjuk a vegákat, mert ők ezt választották. Szabad döntés joga megvan!
2011. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Össze lehet válogatni a kegyetlenségeket egy videóba, de nem volt ott, hogy hány helyről, és mennyi idő alatt gyűlt össze ez a 11 perc. Mert nem megy ez mindenhol. És igen, végignéztem, és holnap ugyanúgy meg fogom enni a húst, ahogy ma is, meg tegnap, meg eddig bármikor. Sőt, én is vágtam már le csirkét, és minden évben csinálunk disznóvágást is. Ezek az állatok azért lettek tenyésztve, hogy az ember megegye őket. Persze ezzel nem kellene együttjárnia azzal, hogy vasvillával szurkálják őket, meg rugdossák, megtapossák, de ismétlem, EZ NEM MINDENNAPOS!!!!!!!

21/l

2011. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem térítek senkit, nem védem az állatokat. Csak egyszerűen az zavar, ha valaki nagyban eszi a húsos szendvicsét, én meg megkérdezem, hogy nem zavar, hogy az egy élő állat volt? Két eset van:

1. "Jaaáj ne csináld már! Nem akarok én ilyenekbe belegondolni" Az ilyen nagyon fel tud idegesíteni...

2. "Nem." Akkor bizony egyed! Jó étvágyat.

Csupán azzal van a gondom, ha valaki nem tudja, hogy mit is eszik valójában! Nem szidok én senkit, csak tudd mit eszel. Ha szereted akkor jó étvágyat hozzá.

2011. okt. 24. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!