Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Aki ezt végig tudja nézni az...

Aki ezt végig tudja nézni az ehet húst?

Figyelt kérdés

Elnézést, de szerintem tudnunk kell mit eszünk! Azt tudom nézni, ahogy egy fáról leszednek egy almát és beleharapnak, na de ezt...

Szerintem aki ezt nyugodt lélekkel végignézi, illetve utánuk csinálja az ehetne húst. Ti hogy vélitek?


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=THIOD..


2011. okt. 24. 20:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Én is mindenevő vagyok. Ha ebből a nyilvánvalóan túlzó videóból indulok ki, akkor vagy sürgősen áttérek a napfényre, mint elsődleges táplálékforrásra, vagy éhen halok. Mert jaj, szegény állatokat megölték, hogy én húst ehessek. De hoppá, szegény salátát meg kitépték a földből, pedig milyen boldogan rebegtette a leveleit a meleg földben, a ragyogó napfényben... a növények is élőlények, sőt, egészen komoly tudósok bizonyították, hogy jobban/szebben fejlődnek, ha kedvesek vagyunk velük, szóval talán többek is, mint gondoljuk. Akkor őket se egyem meg?

Együnk mind tofut, ahhoz semminek sem kellett meghalnia (milyen finom is az a sok mesterségesen előállított "étel", nyami!). Sőt, szóljunk az oroszlánoknak, hogy egyenek tofut ahelyett, hogy szadista módon lemészárolnák szegény gazellákat. Teljesen életszerű.

Egyébként pedig, ahogy mások is mondták, ez egy Amerikában készült (kissé megrendezettnek tűnő) videó, nálunk SOKKAL szigorúbbak az előírások, mind a higiéniai, mind az állattartásra vonatkozók.

Egyébként imádom az állatokat, és azokat, akik kínozzák őket, ugyanarra a sorsra ítélném, mint amit ők tettek szerencsétlenekkel. (Félreértés ne essék, az, hogy elvágom egy csirke nyakát, nem kínzás! Meghal, de nem szenved előtte.)

De nem fogok azért éhezni, mert lehetséges, hogy a mélyhűtőben lévő csirkébe valaki belerúgott halála előtt.

2011. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!