Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Palackos bolti citromlé káros?

Palackos bolti citromlé káros?

Figyelt kérdés

nagyon sok teát megiszok naponta, mellette pedig limonádét iszok álltalában. semmi cukros és szénsavasas dolgok. teát is édesitőszerrel és citromléval, és a limonádét is.


viszont nem rendes citromot, hanem citromlevet. ezek károsak?

mivel ilyen sokat iszom napi egy kilo citrom is elmenne, és még facsargatni is kell meg hasonlo. és álltalában rohanok, meg munkahelyen sem ugy van hogy elkezdek facsargatni. előkapom a citromlevet és öntök.

néztem, tescos 40% citromlé, sparos 50%-os. ezek nagyon károsak?



2011. nov. 17. 18:11
 1/3 A kérdező kommentje:
KB 1 hétre elég a 2 literes citromlé
2011. nov. 17. 18:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Nanana. Akkor ez azt jelenti, hogy naponta majdnem 3 deci citromlevet megiszol, ami az 1/5 része a naponta elfogyasztandó foladékmennyiségednek. Ez nekem soknak tűnik, se a gyomor, se a fogaid, se a veséd nem szereti az ilyet...
2011. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

na megnéztem, nem 2, hanem 1,5 literes. bár tudom hogy sokat nem javitt rajta. néha citromos teaizesitőt használok helyette, azok a kis gömbök :) teába inkább ezt rakom, és a citromlevet limonádéba.

ugy gondolom ezek igy mégis egészségesebbek, mintha olcso sparos és tescos üditőket innék. vagy nem?

2011. nov. 17. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!