Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen jó minőségű forró...

Zokniszörny kérdése:

Milyen jó minőségű forró csoki italport ismertek?

Figyelt kérdés
Imádom a forró csokit, de sajnos az a tapasztalatom, hogy a legtöbb forró csoki italpor elég rossz minőségű (elvégre nem kakaót akarok inni!) Ajánlanátok valami jó, megbízható márkát, amiből tényleg forró csoki ital lesz, és nem kakaó?
2011. nov. 23. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Jacobs, Dr oetker,
2011. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
La festa
2011. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
84%
Szia! Én istenifinom forró csokit szoktam csinálni igazi csokiból és tejből. 1 tábla csoki,500 ml tej. Úgy szoktam, hogy egyik edénybe a tejet forralom, felette a csokit egy másik tálba, és ha a csoki is megolvadt kb. akkor a tej is felforrt, akkor a tejet fokozatosan beleöntöd a csokihoz, majd egy kicsi fahéj. Én imádom, és sokkal jobb mint ezek a zacsis műanyagok. Próbáld ki! :)
2011. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Utolsó: milyen csokiból szoktad csinálni? Hány %-os a kakaótartalma?

2011. nov. 23. 17:09
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg a legjobb,ha te készíted el, ezt támogatom. Viszont a csokivásárlásnál figyelj arra, hogy Bio csoki legyen, magas kakaótartalommal. Azért bio, mert azokban nem találsz semmiféle ízfokozót, adalékanyagot, aromát, szójalecitint stb. És nevetni fogsz, nem drágább mint a Lindt vagy társai.
2011. nov. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én mindenre nyitott vagyok, csak annyi, hogy karácsonyi ajándéknak szánom egy lelkes forró csoki imádó rokonomnak, és ezért gondoltam rá, hogy inkább italport veszek.
2011. nov. 23. 17:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a Csokimúzeumban (Bp, Bekecs u) vettünk isteni finomat, chilis és fahéjas, nézd meg a honlapjukat, úgy emlékszem a belvárosban két helyen is kapható a forgalmazóknál.
2011. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. nov. 23. 20:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztaltam, hogy az általam készített forrócsoki sokkal jobb,mint a zacskós. Ráadásul tudom, hogy mit teszek bele...

Minőségi csokikat sok helyen lehet venni, érdemes csak kíváncsiságból is körülnézni:

[link]

[link]

2011. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én egyszerű milka csokiból szoktam, kicsit drága de nagyon finom, néha-néha csináltam ilyen egyszerűbb, olcsóbb csokikból, de azzal nem volt finom, szóval én a milkát ajánlanám.!
2011. nov. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!