Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a SPAR áruházról...

Mit gondoltok a SPAR áruházról? Csak szerintem drága és rossz minőségű?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam oda járni, de a nagybátyámék felajánlották hogy elmennek nekünk bevásárolni valahova, mert nekünk nincs autónk. Felírtam pár dolgot: 2 fél kilós kenyér, 5 kg krumpli stb. Mikor meghozta a cuccokat akkor döbbentem le, hogy a 2 kenyér 400 Ft volt (magyarul 1 kg kenyér 400 ft ráadásul szerintem előző napi mert száraz volt) az 5 kg krumpli (ilyen zacskózott mosott, szinte már rohadó krumplik) meg majdnem 700 ft. 700 ft 5 kg krumpli...CBA-ban ha jól emlékszem múltkor 450 ft volt 10 kg. Minden ilyen drága a SPAR-ban? Akkor miért járnak oda olyan sokan?
2011. nov. 19. 21:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Hát ez érdekes, a CBA szerintem nagyságrendekkel drágább.
2011. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sem drága. A CBA sokkal drágább. Biztos, hogy onnan hozták? Kaptál számlát? :D
2011. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Én azt szeretem a Spar-ban, hogy (oké, drága, elismerem, de) megtalálok egy csomó biocuccot, amit máshol nem, van szójatejük, rizstejük, gondolnak a vegetáriánusokra, különböző betegségben szenvedőkre, és Sparban még nem láttam rothadó élelmiszert. De lehet, hogy csak én vagyok nagyon szerencsés :) maradok a véleményemnél, és örömmel vásárolok Spar-ban.

26/N

2011. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%

harmadik vagyok

szerintem a CBA az olcsóbb, de ezek szerint nem azonos áron dolgoznak az üzletek? Úgy értem, van egy CBA az x városban, egy másik y városban, ők nem egyforma áron adják a terméküket?

Félig off: nem szeretem a CBA-t (pontosabban azt, ami a mi községünkben van), nagyon ritkán is járok oda, mert nálunk elég flegma az eladóbrigád, és úgy érzem zavarok, amikor bemegyek. Inkább nem zavarom őket a beszélgetésben. Ez nem azt jelenti, hogy a CBA nem jó, ez csak a nálunk találhatót minősíti.

2011. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk is olyan a CBA, én érzem rosszul magam, hogy vásárolni akarok... Amúgy meg, pl. a 400 g-os cba zöldborsó, -sőt szinte minden saját márkás- sokkal drágább,mint a bonduell 400 grammosa. Azért furcsa.

Egyébként nem egységáras. Legalábbis úgy veszem észre, ha többet is összahasonlítok...

2011. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Én egyikre se szavazok. Viszont múltkor egy nagyobb CBA-ban jártam és egy veréb szállt a sorok között és csipegetett a kenyérből, meg a magvas zsemléből. Csodálkoztam, de gondoltam hogy csak véletlenül fordult elő. Következő alkalommal ott vásároltam, (rá vagy 2-3 hétre) megint összefutottam a verébbel.

Nem tudom, hogy ez hogy fér bele egy ilyen áruházba. Nem tudom, hogy máshol is volt e már ilyen. De elég felháborító, hogy olyan kenyeret vehetek ott, amiből egy(ki tudja milyen vírust hordozó) madár csipegetett...

A Sparban legalább nincs ilyen. Vittek számlát a kenyérről, meg a többiről? Mert nem szokott ennyi lenni a kenyér, ha annyi volt, akkor biztos valami speciális kenyeret vehettek. Vagy becsaphattak a nagybátyádék, egy kis apró nekik is jól jöhetett.

2011. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a Spar messze a legkulturáltabb, legigényesebb bolthálózat az országban. Én a teszkótól hányok, a CBA pedig marha drága.
2011. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

A spar szerintem tök okés. Olcsó, és nem rossz minőség. A túró rudija pl. első osztályú, ezerszer jobb, mint bmelyik más hasonló rudi.


Persze, van, ami nem jó, de hát hol nem. Nekem inkább az üzletekkel van bajom, mert nem ua. pl. a választék, v minőség.

2011. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Most hogy olvasom a válaszokat, valószínűleg nem egységesek az árak. Így jobban belegondolva ez lehet a különbség oka, mert ugye minden héten dobnak be hozzánk CBA és SPAR akciós újságot, de ezekben az újságokban csak a környező üzletek vannak feltüntetve. (Budapest). 2 SPAR van a kerületünkben, ezek elég eldugott üzletek, kicsik. A CBA-k amikről kapunk újságot (és ahova járok is) azok viszont olyan nagyok kb mint egy Tesco. Szóval ez lehet az oka, mert hát egy multi nagyságú áruház elviekben olcsóbb mint egy kis üzlet.


És igen kaptam blokkot a kenyérről, még néztem is hogy sima egyszerű fehér kenyér volt olyan 190 ft körüli áron, CBA-ban ez 130-140 körül van (piacon meg 110 tehát a piac éri meg legjobban, csak oda körülményes kimenni). Meg hallom sokaktól hogy zsemlét a Sparban szoktak venni. Én 2szer vettem ott zsemlét, és olyan kemények voltak hogy azzal ölni lehetett volna. Kicsik is voltak, fonnyadtak, meg drágák is.

2011. nov. 19. 22:10
 10/23 A kérdező kommentje:
De köszi a válaszokat.
2011. nov. 19. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!