Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudom hogy tabu kérdés, de...

Tudom hogy tabu kérdés, de tojás és sok hús megevése után ti nem szoktatok olyan éktelen rossz fehérjés ízűt böfögni? Nálam előfordul, hogy egész nap is feljön, és olyan hányingerkeltő a böfögés "íze". Ez mitől van?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy nem eszel normálisan - kéne mellé salátát nyomi és nem lenne ilyen gondod
2011. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy valami savas kellene hozzá, ami segíti az emésztést. Pl savanyúság, vagy egy kis pohár bor.

Ha minden kötél szakad, akkor egy kis szódabikarbóna ecettel vagy citromlével.

2011. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a szódabikarbóna ecettel verziónak mi értelme van? csak mert a kettő semlegesíti egymást ;)
2011. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat.
2011. dec. 18. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:

szbb+ecet: felhabzik, széndioxid keletkezik,

Gyorsan meg kell inni, és segít az emésztésben...illetve a túltelítettség érzésen "könnyít". Böfizel tőle egy párat, aztán jobb lesz a gyomrod...meg a komfortérzeted.

2011. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!