Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb kínai gyorsét...

Melyik a legjobb kínai gyorsétterem Budapesten?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 16:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Gazdagrét.
2012. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mondanál róla pár szót, hogy miért az ottani a kedvenced? És hol van pontosan?
2012. jan. 4. 16:19
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Gazdagrét. teteje . Azért mert,soha nincs náluk másnapos kaja. Ami este zárás elött megmarad elosztogatják az arra járó embereknek ingyen. Ez tök komoly. Egyszer mi is kaptunk igy zárás elött.kaját. A leves,nagyon finom.Bármit meg csinálnak frissen ,a kérésedre még akkor is ha abból az adott kajábol van a tálaló tálban. Kinai házaspár csinálja ,kedvesek aranyosak,és jó fejek..

Semmit nem sporólnak ki az ételböl..

2012. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
nem a legjobb gyorséttermet kell keresni, hanem ahol a legjobban főznek, és eredetit...Józsefvárosi kínai piac
2012. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát márpedig én a legjobb gyorséttermet keresem.
2012. jan. 5. 19:15
 6/18 Motoros Medve válasza:
67%

Ha tényleg étterem érdekel, és nem büfé, akkor több is van... :D van a gyáli út 1-3 Tajwan étterem, de van a jászberényi úton is, az Orion teljes épülete már az... :D

de, ha egy igazi pekingi kacsát akarsz enni, akkor a Tajwan az igazi...

2012. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen, de GYORSéttermet. Amiket felsoroltál gondolom rendes kínai éttermek. De akkor a te nyelveden: kínai gyorsbüfét keresek.
2012. jan. 6. 13:59
 8/18 anonim válasza:
73%
Józsefvárosi piac.
2012. jan. 7. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Sziasztok!

Szia!

Budapest Arany János utcai metrómegálló, Deák tér felé a jobb oldalon, 3 perc séta!

Vidám kínai büfé!

Ők készítik a legjobb kínait Pesten és Budán, pedig van sok finom!

Ha Magyarországon járok, oda biztos visszatérek!

Egyszerűen zseniális!

Pesti viszonylatban kedvező ár, tiszta és rendezett, étterem érzés, pedig csak egy kínai büfé!

Javaslom, hogy nézd meg és kóstold

2012. jan. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

..kóstold meg!

Én laktam a közelben és sokat ettem Náluk!

Heti 3x-4x?!

Akkor még olcsóbb volt, mint magadnak elkészíteni.

Sokszor volt szerencsém látni az áru szállítást és olyan zöldségekből készítették az ételeket, amiket én is szívesen megvennék bár mikor a piacon!

Egy kis kínai hölgy nyitotta akkoriban, de már férjhez ment és lettek gyermekek is!

Amúgy Ők főznek a Józsefvárosi piacon is!;):)

Ami még mellettük szól, hogy mindig friss az étel, ha valami nincs kitéve, azonnal elkészítik, családias a légkör és korrekt adagok!

2-3honapja egy férfi volt ott, mint pultos"üzletvezető"!

Végtelenül kedves volt, írtunk is a vendégkönyvbe-vásárlók könyvébe.

Bár mikor és bár kit el mertem oda vinni régen is és most is, mert lehet, hogy nem 20.000,-HUF egy vacsora, de szégyenben biztos nem maradtam sem a konyha, sem a minőség, sem pedig a tisztaság miatt!

Olyasmi lehet a szemléletük, mint amit a Gazdagretiről írt az egyik előttem szóló!

(Hiper elégedett voltam velük! Ha netán negatív tapasztalatod van velük, kérlek azonnal keress meg privátban, honorálom a veszteségedet..nem hiszem, hogy rendezvényt szerveznél oda! Csak ennyire bízok bennük és ennyire vagyok hálás a sok finomságért, amit zokszó nélkül elkészítettek zárás előtt 3 percel is, elvitelre

2012. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!