Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb kínai gyorsét...

Melyik a legjobb kínai gyorsétterem Budapesten?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 16:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

..kóstold meg!

Én laktam a közelben és sokat ettem Náluk!

Heti 3x-4x?!

Akkor még olcsóbb volt, mint magadnak elkészíteni.

Sokszor volt szerencsém látni az áru szállítást és olyan zöldségekből készítették az ételeket, amiket én is szívesen megvennék bár mikor a piacon!

Egy kis kínai hölgy nyitotta akkoriban, de már férjhez ment és lettek gyermekek is!

Amúgy Ők főznek a Józsefvárosi piacon is!;):)

Ami még mellettük szól, hogy mindig friss az étel, ha valami nincs kitéve, azonnal elkészítik, családias a légkör és korrekt adagok!

2-3honapja egy férfi volt ott, mint pultos"üzletvezető"!

Végtelenül kedves volt, írtunk is a vendégkönyvbe-vásárlók könyvébe.

Bár mikor és bár kit el mertem oda vinni régen is és most is, mert lehet, hogy nem 20.000,-HUF egy vacsora, de szégyenben biztos nem maradtam sem a konyha, sem a minőség, sem pedig a tisztaság miatt!

Olyasmi lehet a szemléletük, mint amit a Gazdagretiről írt az egyik előttem szóló!

(Hiper elégedett voltam velük! Ha netán negatív tapasztalatod van velük, kérlek azonnal keress meg privátban, honorálom a veszteségedet..nem hiszem, hogy rendezvényt szerveznél oda! Csak ennyire bízok bennük és ennyire vagyok hálás a sok finomságért, amit zokszó nélkül elkészítettek zárás előtt 3 percel is, elvitelre is! Pedig már biztos elpakoltak és elmosogattak! Itt tudsz privát üzenetet is küldeni, ha az e-mail címemet nem adná meg a rendszer! ;) Bár nem hiszem, hogy sor kerülne rá, nem fogsz csalódni!)

És minden képpen nézz fel a mennyezetre, dekoratív!

Üdv.:

Laci

Ui.:

Bocsánat a predektív miatt, ha félre ütöttem!

2012. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, igazán hasznos volt :) Ezek után biztos elfogok oda menni:)
2012. jan. 7. 18:05
 13/18 anonim válasza:
Nézd meg a kukájukat és az a legjobb amelyikben a legtöbb a konyhai szemét.
2012. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Budán a Márvány utcában van egy kis kínai gyors.Na oda menj be!!Nem fogsz csalódni.Én a város másik végéből oda jártam enni
2012. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Ja még annyit,ha háttal állsz a délinek,bal kézre fog esni egy iskola mellett.Oda járnak a TFesek is enni.
2012. jan. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kilenc Sárkány.
2012. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Zugló, Egressy tér. Olcsó és finom. Továbbá tágas az éttermi helység.
2014. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 abisanyi válasza:

Szerintem ez: [link]


Olcsó, kedves kiszolgálás, finom étel.

2014. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!