Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik gyorséttermi kaja...

Melyik gyorséttermi kaja károsabb? McDonalds vs KFC vs Burger King?

Figyelt kérdés
Egyértelmű, hogy egyik sem egészséges, de mégis melyiket lehet a legkárosabbnak mondani, és melyik az ami még "természtes" ?
2009. máj. 23. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
mindegyik, de a mekibe minden van mai káros, leginkább a hamburger, meg a cola, aztán am irelit olajos krumpli.
2009. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
valahol, talán a mcdonalds honlapján láttam egy összehasonlitást pont az általad emlitett 3 étteremről. sült krumpliban azt hiszem a kfc a legnagyobb kalóriatartalmú, szendvicsben meg változó, hogy melyik viszi a primet. de ha jól tudom, mindhárom helyen feltüntetik az ételeken az összetevőket, és a kalóriatartalmat. alkalmanként belefér az ember étrendjébe a gyorséttermi kaja, semmivel sem egészségtelenebb, mint a mirelit cucc, vagy akármi, amit a boltban megveszel. én nem zárkózom el tőle, de nem is napi rendszerességgel fogyasztjuk. aki naponta onnan eszik, nemcsak, hogy egyoldalúan eszik, hanem el is hízik tőle, de aki tényleg alkalmanként eszik ott, annak semmi baja nem lesz.
2009. máj. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
mekiben egyre több az egészségesebb cucc,saláták vannak,bio tej,gyümölcs mix,bébirépa,yoghurt,zöld tea.
2009. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Hát pont sorrendben írtad fel a kérdésben, meki a legegészségtelenebb, burger king pedig a legkevésbé! kfc középmezőny!
2009. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
37%
Én egyiket sem eszem, meg vegetáriánus vagyok. az a legbiztosabb
2009. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%

A meki és a king a legegésségtelenebb.

A kfc-ben 'rendes' hús van. Nincs tele minden féle káros anyaggal meg tartósítókkal. Van benne, de nem annyi mint egy mekis húspogácsában.

(Dolgoztam mekiben... még a hagyma is mirelitként kerül oda és úgy néz ki mint a romlott majonéz.)

De ezektől függetlenül legszívesebben mekis kaját eszek.

2009. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Igen, én is dolgoztam mekiben, és megdöbbentétek, ha egyszer beleshetnétek a kulisszatitkokba!!!

A hagymát tényleg fel kell oldani vizzel, és úgy lesz "igazi reszelt hagyma utánzat", mert szárítottként hozzuk fel a raktárból:(((((((

Na hát a mekis krumpli az meg egyenesen olyan olajból készül, ami nem ég meg, vagy 15 ször lehet benne sütni, nem ég meg... Szerinted mennyi káros anyag lehet benn, ha ennyiszer sütünk benne????

Sztem is az 1.meki 2. burger 3. KFC

2009. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem minek kell itt lepontozni, mire volt a kérdés kiirója kiváncsi?

Arra, hogy ő pl. a mekit imádja, és ha vki nem akkor lepontozza a válaszért??

Nem értem minek kell lepontozni egy normális választ....

2009. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
84%
KFC
2009. júl. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Mind3 ugyan olyan.
2009. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!