Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az normális ha napi 3-3,5...

Az normális ha napi 3-3,5 liter csapvizet megiszok meg melette pedig 1 liter sima zöldteát?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egészséges. Én sajnos kb 1 litert vagy kevesebbet iszom, mellette pedig cigizem és nagyon sok kávét iszom. A zöldtea is nagyon egészséges, de ez a folyadékbevitel is nagyon jó. Jobban érzed magad mióta ennyit iszol? Nekem rossz a közérzetem és sokat fáj a fejem és a hátam, de ha neked bevált én is kipróbálom:)
2012. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen jobban érzem magam tőle és kevesebbet is iszom:) Ajánlom,hogy próbáld ki te is ! Csak nemtudom,hogy ennyi még egészséges-e a beleknek/gyomroknak! Amúgy azért iszok ennyit,mert suli szünetébe unatkozom és megtöltök egy fél literes üveget és egy minden szünetbe lehúzom :D
2012. jan. 14. 17:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon sok, viszont a zoldtea az hajtja a vizet.
2012. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Asszem nerancsbőr ellen is jó!:)
2012. jan. 14. 17:20
 5/11 anonim válasza:
Haha jo erv:). Ez a mennyiseg abszolut egeszseges nem lesz veseoved, meregtelenit stb. En kb4litert iszok erzem ahogy lotykolodik a hasamban:)
2012. jan. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hogy csinálod? Jó neked. Én pár hete próbálok arra ráállni, hogy a napi 3 liter legyen meg (víz+zöld tea összesen), de 2 liternél több nem sikeredik, van, hogy kevesebb.


Áruld el a titkod! És, hogy mit csinálsz, hogy nem rohangálsz egész nap a wc-re! :)

2012. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
17:18-as kommentemben leírtam:) de mondom unatkozok a suliban..de megvan ennek a hátránya is minden szünetben kell mennem wc-re !!
2012. jan. 14. 17:51
 8/11 anonim ***** válasza:

A csapvízben rengeteg klór van. Főleg ennyiben...


Amúgy attól függ sok-e, hogy mekkora vagy, hány kiló.


Ha sokat iszol az se jó, mert nagyon megterheli a szívet.

2012. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.54kiló.160cm.Am a két első fogamon két fehér folt van .Lehet túl sok fluor van a csapvízben?
2012. jan. 14. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
54 kilóra sok ennyi víz, főleg ha nem sportolsz.
2012. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!