Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy van a kfc-be...

Lehetséges hogy van a kfc-be az újratölthető kóla, és veszek egy nem olyat miben csak egyszer tölthet, de azt is többször töltöm, szerintetek észre vennék?

Figyelt kérdés
Mert úgy se emlékeznek arra hogy te most olyat vettél ami újratölthetős vagy ami nem,vagy tévedek?
2012. jan. 14. 19:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A KFC-ben minden üdítő újratölthető, amit pohárban adnak.
2012. jan. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Akkor a mekibe,ott nincs újratölthető de ott is neked kell tölteni! Am nem tod mennyi magába egy kóla a kfc-e?
2012. jan. 14. 19:15
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
mekkora proligyerek vagy te baz+
2012. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg elég proli vagy. :D Nem tudom, mennyi a KFC-ben az üdítő, mert ha ott eszem, akkor menüben kapom.


A Mekiben benne van a pakliban, hogy nem veszik észre (főleg, ha nagy a forgalom), de azért mekkora trógerség már.


Arról nem is beszélve, hogy a KFC-ben hiába lehet újratölteni, én sosem szoktam, mert így is alig bírom meginni amit kapok. Egyél mellé, és neked sem lesz ilyen gondod.

2012. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Melyik mekibe kell magadnak tölteni az üdítőt???
2012. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Anno mekibe mi is megittunk vagy 10 nagy pohár kólát 1 áráért, a kutya se nézte, hogy újratöltögetjük! Jó megjegyzem surmó egy dolog, de hát ennyi belefért.
2012. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Érdeke, a McDonald's-ban nekem még sose mondták, hogy nem szabad újratölteni a poharat! Tőlünk nyugatabbra úgy tudom, hogy minden gyorsétteremben annyit iszol amennyi beléd fér...
2012. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
*érdekes
2012. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Melyik Mekiben töltöd magadnak az üdítőt? Mert Pécsett egyikben sem a 3 közül.
2012. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem csak Pécsett van mekdöglesz!

Pl. Budapesten és a környékén az összes újjáépített éttermükben önkiszolgáló az üdítő!

2012. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!