Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy van a kfc-be...

Lehetséges hogy van a kfc-be az újratölthető kóla, és veszek egy nem olyat miben csak egyszer tölthet, de azt is többször töltöm, szerintetek észre vennék?

Figyelt kérdés
Mert úgy se emlékeznek arra hogy te most olyat vettél ami újratölthetős vagy ami nem,vagy tévedek?
2012. jan. 14. 19:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
nem egy ilyen meki van. attól mert pécsen nincs, az nem azt jelenti h máshol sincs, te nagy ész.
2012. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%
Bocs nem kell gyalázni a a másikat, mert nem pesti. PEsten is jártam nemrég Mekiben és ott sem volt. Bocs hogy élek.
2012. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
a kfc-be azt írják,hogy újratölthető,azt nem,hogy hányszor :D én ma pl 10x töltöttem újra :D.
2013. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
akkor ne legyen ebből veszekedés egy konkrétat mondok pl pólus kinti mcdonald's ott oldalt van az üdítő kitöltő és én ott is újratöltöm!
2013. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Bogi214 válasza:
Megdöglesz XDDDD hát ez nagyon jó ezen nevetek kb 10perceee☺☺☺
2015. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én a Burger Kingben szoktam feltölteni a 2 literes S Budget vizes flakonomat kólával.
2018. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
16 is te vagy a legjobb ilyet én is csináltam még anno Sipos koromban :D kár hogy nem fér alá az üdítős üveg és csak egyesével lehet pohárral. Tudjátok vannak/voltak a fém dobozos kfc kosárka tudod vödör. Na olyat kéne újra töltögetni és elég lenne egész napra. Ám én étel futàr vagyok az ó nagy Pesten ahol úgyan úgy csorók az emberek. És a szomorú hír hogy egységesen csak a Burger king nyújt ilyen szolgáltatást. Amúgy meg egyik étteremben így másikba úgy. Kfc is jó ahol újra töltős mert újra lehet. A meki a legalja ha töltős akkor sem szabad újra tölteni. Egyik Pesti mekibe még biztonsági őr is volt e miatt. Bár szerintem rájöttek hogy a vízezett cuccok olcsóbbak mint a bére az őrnek és már nincs. Nyugaton sem újra töltős mindenütt. Legalábbis én Párisba voltam és ott nem. Illetve Németben se láttam. Szerintem amelyik franchise hálózat spúr az mindenhol az. A meki sszzarr.
2021. aug. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!