Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen márkájú diódarálékban...

Milyen márkájú diódarálékban nincs héj, melyik a megbízható?

Figyelt kérdés
Marlenka golyót szeretnék csinálni holnap :)
2012. jan. 21. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem egyik sem 100% mivel gyárban csinalják és becsúszhat 1-2 héjdarab. Nézd át mielott használnád
2012. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Átnézem :) Csak a múltkor - életemben először vettem - olyan no name márkájút fogtam ki, hogy apró, idegesítően kicsi darabok voltak benne, amit ki sem lehetett volna válogatni :( Elég sok is volt benne, csak óvatosan mertük enni a diós metéltet, a gyereknek meg nem is adtam belőle emiatt :( Még később megyek vásárolni, szóval várok válaszokat! :)
2012. jan. 21. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit magadnak darálsz. :)
2012. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegyikben van, inkább vegyél diót és pucold meg, ha nincs darálód, akkor dupla uzsonnazacsiba téve, húsbárddal is összetörheted, én is így szoktam ha nincs kedvem darálgatni.
2012. jan. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudtam sima diót venni, ezért kérdeztem rá a kicsomagoltra. Végül kalifát vettem , és jónak tűnik. Megtapogattam a zacskót, és nem éreztem pici héj darabokat. Utólag megtapogattam a másik "márkájú" zacskót is, és bizony érezhetőek voltak az apró darabok. 100 ft-ot akartam spórolni, és bosszúság lett a vége. Újabb "olcsóhúsnakhígaleve" tapasztalás :D
2012. jan. 22. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!