Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kivettem csirkemellet a...

Kivettem csirkemellet a fagyasztobol mint csinaljak belole? Ami hamar kesz van mert egesznap sajnos nagyon elfoglalt leszek!

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 03:56
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Szia! Én ezt tegnap csináltam: szeleteld fel, szórd be sóval, borssal, bazsalikommal, rakjál rá egy sorba fokhagymát, hajtsd össze, tekerd be baconnal. Tepsit kenj ki zsírral/olajjal, rakd bele a roládokat és egy pici vizet, rakj rá fóliát és rakd előmelegített sütőbe. Közepes lángon kb. 40 perc. Ha nem lehet szeletelni a husit, mert pici lesz, akkor ugyanezt meg tudod csinálni jénaiba: béleld ki baconnal sorba rakd rá a husit-fűszerek-fokhagyma, terítsd be baconnal... Nem kell megijedni a sok fokhagymától. Párolt rizzsel nagyon finom.

Rizses husinak is jó a pipicici.

Üdv.

2008. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

egy finom tokányt főtt szarvacska vagy más tésztával


olajon hagymát dinsztelsz, majd azon a csíkokkra vágott husit átforgatod, amíg kifehéredik,

teszel rá majorannát, borsot, ételízesítőt, köményt, lefeded, ha elfőtte a levét öntesz rá kevés vizet és teszel bele 2 gerezd összevágott fokhagymát


ha puha fél doboz tejfölben elkevert 1 ek liszttel behabarod - ha szereted pikánsabban, akkor egy kis mustárt is lehet bele tenni

főtt tésztával vagy rizzsel is finom

2008. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
a párom szokta csinálni:átmossa,felvágja a mellet,csak szárnyas fűszerpáccal bekeni,vág mellé hosszában krumplit,azt is belekeveri a pácba, berakja a sütőbe,fóliával 40 percig,utána fólia nélkül még 20 percig a sütőben hagyja. nagyon finom,egyszerű és hamar megvan.
2008. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2008. nov. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rantott husi lett belole parolt rizsel:)
2008. nov. 11. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!