Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mennyibe kerülne kb 2személyre...

Mennyibe kerülne kb 2személyre bevásárolni egy ebebhez? A menü rántott csirkemell, kukoricásrizs, sültkrumpli, saláta, meg egy kevés rántott sajt!

Figyelt kérdés
Ne a tescos meg lidlös arak szerint mondjatok hanem kis falusi elelmiszerbolti arakbol.
2011. jan. 25. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

csirkemell kb 40 deka 700Ft

panirozáshoz 2 tojás 60Ft

morzsa 100Ft

liszt 150Ft

rizs 50 dekás 150 Ft

kukorica dobozos 200Ft

krumpli 1 kiló 250Ft

sajt 20 deka 300Ft (panir fentebb hozzá,2x kell forgatni,el ne felejtsd)

ez majdnem 2ezer forint


hogy salátát kis falusi boltban kapsz-e,az kérdés,az ára meg...rám furcsán néztek amikor felessalátát akartam venni a tengerimalacaimnak mikor falun nyaraltunk és vittük őket:D


lehet befőtt lesz belőle nektek is...

2011. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
De mi van otthon? milyen hozzávalód? Olaj,krupli,fűszerek? az van?
2011. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bocs, de én így érzem és tudom, hogy ilyenkor a falusiaknak a saláta drága, azért nem hoznak a zöldségesek a boltokba.
2011. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Már eleve ott sántít, hogy 2 db tojást sehol nem lehet venni, általában 10 db-os a legkisebb, néhány helyen 6 db-os biotojás is van, dupla áron. De a 10-et meg kell venni.
2011. jan. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

szerintem csirkemellet sem tart egy kis falusi bolt hétköznap. a konzerv vagy fagyos kukoricában sem vagyok biztos.saláta alapanyag, hát nem tudom.

csak azt tudom tanácsolni, hogy nézz körül a boltban, hogy mi a választék és utána dönts a menüről.

az árak nyilván magasabbak, mint a multiknál,de, ha az elképzelésedhez mindent megkapsz, akkor az már egy jó kis bolt, megéri az árát.

2011. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

első vagyok

falun darabra árulják 90%-ban a tojást...


csirkemellet meg lehet szólnod kell előtte nap hogy másnapra kellene,attól függ mennyire kicsi falu (anyáék falujába van mindig,coop,nagyiméknál hiába van 3 bolt,meg kell rendelni és hétfőnként érkezik hús...)

2011. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lidl(tudom h nem ezt kérdezted de viszonyitáshoz irom): csirkemell 500g 700ft,hasáb 250,kukorica 150,rizs kb 200,tojás 300,prézli 150,liszt 120,olaj 300,sajt ott nem nagyon van kis kiszerelésbe csak szeletelt,de camembert van abbol 1db 220.sali 200 tuti van télen,ha nem több.(Kb 2500)De szerintem csak van otthon tojásod vagy lisztet vagy prézlid,szóval valami csak van otthon.

Ugyanez a sparba mondjuk csirke 800,hasáb min.400,kukorica 250,rizs 200 tojás 350,prézli 150,liszt 150,olaj 500 sajt van darabra,mondjuk 250,sali legyen 200.

(Kb.3200.)Bolt-bolt közt is nagyon sok a külömbség.Az tuti h a falusi kisbltba se nagyon van olcsobban semmi,sőt megkockáztatom h drágább egy olyan kisbolt,legalábbis pár dolgoban biztos.

2011. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amúgy az a poén h két személyre ugynaugy meg kell venned(ha nincs otthon)az olajat,lisztet,tojást,prézlit stb.Talán a csirkemell és a sajt mennyiségével tudsz vacilálni.Ilynekor amugy elönybe részesitem télen a savanyuságot,mert olcsobban kijön mint a sali.Még itt azon tudsz kicsit sporolni feltéve ha akarsz hogy mondjuk köretnek egy dolgot teszel,mert 2-2 fajta kaja van,de te tudod.
2011. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

:)Jajj, ne törjétek már le szegényt.

Kisebb faluban lakok, és itt szokott lenni friss fejessaláta, és konzerv kukorica meg fagyasztott is.

Ezt boltja válogatja.

Mondjuk a friss hentesárut tényleg rendelni kell.


Amúgy az árakban is erős a szórás, a kevés vevős kisbolt mindig drágább, mint ahol rendszeresen van vásárló.

Szerintem ilyen menünél már megéri beutazni a legközelebbi te.coba vagy li.dl-be bevásárolni, és biztosan kapsz mindent.

2011. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!amúgy nem annyira kicsi a falu,mert van zöldséges meg húsbolt is igaz azt nem irtam!!mégegyszer köszi!
2011. jan. 25. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!