Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 12 személyre egy családi...

12 személyre egy családi vacsi-félén milyen hidegtálat készítenél? Mennyi félét csinálnál egy eléggé válogatós a társaságnak :-) ) )

Figyelt kérdés
Kis szendvicseket, kenyérkatonákat nem szeretnék
2009. jún. 1. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Minél többféle annál jobb.Szerintem a googleba írd be,hogy hidegtálak,és az ott található receptekből válaszd ki az alkalomnak és a pénztárcádnak,meg a vendégeidnek megfelelőket.És az sem árt,ha el is tudod őket készíteni,megfelelőn tálalni.
2009. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavalyi szülinapi bulira olyanokat csináltunk, hogy franciasaláta alap, arra rápakoltunk kaszinó tojást, meg tormával töltött sonkatekercset. Mellette dísznek volt elég zöldség, amit szintén megehettek. Másik tálon volt burgonyasaláta, rápakolva fűszeres májpástétommal töltött gomba és paradicsom fejek. Mi nem szeretjük a cukkinit, padlizsánt... ilyesmit, de kipróbálhatsz abba is valami krémet, pástétomot.
2009. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


En ajanlom a kôrôzôttet vagy pàstétomot és hozzà készen lehet kapni pici karika formàju piritosokat aztàn ajànlom a fûstôlt lazac szeleteket jég salàtàval citrommal + kaviàr(nem kell ezekbôl a legdràgàbb olcsobban is lehet kapni),pàrmai sonka sàrga dinnyével,

ruccola salàta (en szoktam bele rakni fetàt,paradicsomot, uborkàt,kukoricàt,oliva bogyot,sonka kockàt, oliva olajjal meglocsolva)

2009. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :-)
2009. jún. 1. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

A mi családunknál úgy nézem mást jelent a hideg tál fogalma. =)

20 fős szülinapon tojással töltött fasírt, töltött karaj és majonézes tekercshús volt hidegen felszeletelve. Ezekből elég sok lesz azért jók. És két féle saláta egy krumplisaláta meg egy görög sali.

Ezeken kívül még a sajt tálakat nagyon jónak tartom. Olivabogyó, sok féle sajt és pármai sonka könnyű salátával.

2009. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hmmm ez istenien hangzik, de a majonézes tekercshús az milyen? Arról még nem hallottam, de kipróbálnám...
2009. jún. 1. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Megírtam priviben a receptet. Remélem segítettem.
2009. jún. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megkaptam, köszönöm! :-)))
2009. jún. 2. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!