Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit főzzek az 1 éves évforduló...

Mit főzzek az 1 éves évfordulónkra, ha a párom válogatós? Valami újat szeretnék kipróbálni, de a kezem meg van kötve. Nem eszik tejfölös ételeket, zöldséget, salátát, halat, főzelékféléket és gombás, sajtos, mustáros, majonézes kajákat.

Figyelt kérdés
Ha van valakinek valami mentőötlete kérem segítsen. Köszönöm!
2009. ápr. 19. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
én szoktam venni gyors pácot, összekeverem egy kis olajjal aztán rákenem a pulykára/csirkére, megsütöm rendesen aztán vvagy egy kis mézet teszek hozzá mielött kiszedem a serpenyőből vagy sajtot. ma pl olyat csináltam hogy megsütöttem a grillfűszeres pulykamellet kiszedtem tányérra és a megmarad olajba raktam konzerv ananászt meg kukoricát kicsit átforgattam, raktam bele sajtot, felolvadt aztán mikor rotyogott visszaraktam a hust egy 5 percre aztán forgatgattam benne. kukoricás borsos rizzsel meg jégsalátával tökre finom lett
2009. ápr. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
ja meg csak akartam, de sajna nem csináltam bundás almát. keverj ki palacsinta tésztát, márts bele felszeletelt almakarikákat és süsd ki. aztán pirits egy kis cukrot fahéjjal. még nem probálam, nemtom milyen lehet, ha nem akarsz kockáztatni simán rakj mellé cukrozott fahéjat ez tuti siker:) sztem uzsira énis megcsinálom
2009. ápr. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Lasagne

Rakott palacsinta

esetleg nezd meg a mindmegette.hu-n a felhozatalt, van boseges valasztek:)

2009. ápr. 19. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem köszöntöd egy olyan étteremben,ahol pár ezer ft-ért talán 2 óráig azt és annyit eszel,amennyit bírsz. Te szolgálnád ki, olyan kaját eszik,ami neki tetszik és az üzletvezető még egy "évfordulós" tortával is meglepheti. Tudom,hogy Te szeretnél főzni,de Te ismered a párod.Ha mindennek örül,amit Te készítesz,akkor valóban segítség a mindmegette.hu.
2009. ápr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
szerintem csináld meg a kedvenc kajáját annak tuti örülne és azt tálald szépen. de szerintem neki az lesz a legnagyobb öröm h tudod h mit szeret ésolyat csinálsz és főleg hogy TE csináltad és h veled lehet.
2009. ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Fentebb írták a bundázott almát. Ahhoz annyit, hogy SOKKAL FINOMABB lesz, ha úgy készíted, hogy a palacsintatésztába teszel elegendő mennyiségű fahéjat (jó sokat :P), úgy bundázod az almát, majd miután kisült, az egyik felét olvasztott csokiba mártod és kókuszban megforgatod. Nagyon-nagyon finom desszert lesz!
2009. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget!:)
2009. ápr. 19. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Együtt vagy még az ínyessel?Hogy bírod?
2012. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Paprikáskrumplit.
2016. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!