Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi az a szenhidrat ugyertem...

Mi az a szenhidrat ugyertem miben talalhato meg? ( (hizni szeretnek) )

Figyelt kérdés
Koszonom a segitseget!!!! 25 eves anyuka.
2012. febr. 19. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Liszt cukor krumpli rizs
2012. febr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kenyér muzli pékáru, süssél finom vajas süteményeket, krumplis tésztás ételeket, rizs, csoki

zöldségben és gyumolcsben is van szénhidrát de attól hizni nem nagyon fogsz.

egyél rendszeresen, ne hagyj ki étkezést, föleg a reggelit és a vacsorát ne.


megkérdezhetem hogy miket eszel, hogy eddig nem tudtál hizni? :D pl egy átlagos napod hogy néz ki kaja szempontjabol?

2012. febr. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szenhidrat alapvetoen ketfele lehet, komplex (=kemenyito) es egyszeru(=cukor), ezeken belul is van ket kategoria, finomitott(=feldolgozott, nem termeszetes) es finomitatlan. Igy mar gondolom kitalalhato, hogy komplex szenhidrat a gabonafelekben, huvelyesekben, magvakban, nehany zoldsegben van, egyszeru meg zoldsegben, gyumolcsben. Ezek persze csak a finomitatlan szenhidratok, az egyszeru cukor vagy feherliszt is szenhidrat, csak nem olyan jo.
2012. febr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom eddigi valaszaitokat.na szoval az ugy volt hogy 22 evesen megszultem az elso lanyomat terhesseg alatt 75 kilo lettem a korhazbol 70 kilosan jottem ki azelott ugy 60 kilo voltam 167 cm.egyhonapos koraban lett egy nagy epegorcsom akkor meg nem is tudtuk hogy mi az amit akkor gyomorrontasnak felre diagnosztizaltaka.na de mindeggy elmult nagynehezen a fajdalom.de azzal az etvagyam is szepen lassan, hol visszajott hol elmult.es igy szepen nagyon gyorsan ugy fel ev alatt lefogytam tiz kilot lettem hatvan kilo.egy eves volt mar a lanyom mar csak 58,57 kilo voltam .ra harom honapra elkezdett megint vacakolni az epem mar szinte semmit nem tudtam megenni ez volt karacsony elott es utan par hettel ja persze mar masodik terhessegem alatt mar nem hiztam meg egy kilot sem mert nem tudtam mar enni.2011 februar vegen megmutottek laparoszkopiaval amire mar ugy mentem hogy meg otven kilo sem voltam.az mar lassan egy eve azota eszek mindent egy nap reggelizek ma pl ket fott tojas ,szalami,egy csesze fekete teaval ket es fel kanal cukorral es ket hatalmas margarinos kenyerrel tenyleg hatalmas mert valami hazi kenyer .az ebedem jo suru husleves lessz murokkal. Mivel hogy azert kell vigyazutanna szalma jzak a masodikat egy orara ra eszem ami rizs husial vagy egy csesze tej hazi tej egy csomag kekszel, utanna egy ket orara ra sult krumpli oliva olajban sutve rareszelve sajt , ezek kozt nasi kokuszos csoki vagy akar mi,es este szendvics vagy ami van itthol.inkabb delutan szoktam zabalasba kezdeni estig.a mutet ota egy ket kilot sikerult felszednem senki nem erti miert nezek igy ki mikor nem voltam ilyen csak mikor gyerek voltam ugy liciig.kb tiz eve vagyok vagyis voltam normal vagy tobb testsullyos.az igaz hogy sokat stresszelek mert a ket lanyom egesz nap oli egymast a kissebb harap es verekszik a nagy meg viszonyozza.na roviden ennyi.bocsi a regenyert .
2012. febr. 20. 10:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy mar nem fozok zsirosan a porkoltet par csepp olajjal csinalom a leveseket csak habarassal nem rantassal a bort es a zsiros reszt leszedem a husokrol.barmit fozok nagyon pici olajat teszek ra.
2012. febr. 20. 10:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el az orvosodhoz a kóros fogyással, számtalan oka lehet, pajzsmirigy vagy egyéb hormonális gondok, bélproblémák, parazita, máj, gyomorproblémák, táplálékhasznosítási zavarok stb. Egy kivizsgálás (legalább teljes vérkép) nem árthat.
2012. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen.
2012. febr. 20. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!