Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha hízni szeretnék, olyan...

Ha hízni szeretnék, olyan tömegnövelőt vegyek amiben sok a szénhidrát igaz?

Figyelt kérdés
nos, csaj vagyok:D 165 cm-hez 50 kiló..olyan 55 szeretnék lenni..ajánlották a tömegnövelő készítményeket, mert sajnos nehezen hízó vagyok...azt írja, hogy egy adagban 850 kcal-van...ha abból megiszok napi kettőt a rendes étkezések mellé, az tökéletes nem?
2010. dec. 2. 18:22
1 2
 1/13 Nostro the overlord ***** válasza:
50 kg-an nem nehéz hízni. Most azt fogom mondani, hogy egyél kétszer annyit (szó szerint) mint eddig. Erre te azt fogod mondani dehát így is sokat eszek. Én erre megint azt fogom mondani, hogy nem. Szóval egyél egyél egyél és sportolj. Ha 90kg lennél 10-12% testzsírral akkor megérteném, hogy nem tudsz hízni de nem 50kg-san.
2010. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Most zsírt akarsz felszedni, ami semmire sem jó, vagy picit izmosodni?


Ha izmosodni, akkor edz sokat, mellé mehet valamilyen fehérje izolátum mondjuk 50g fehérje 100g ch ezt 2x egy nap. De az egyik mindenképpen edzés után, a másik lehetőleg felkelés után.

2010. dec. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem izmot akarok felszedni hanem igen pontosan zsírt:D husisabb akarok lenni, rakódhat miattam bárhova...
2010. dec. 2. 18:48
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Bocsi az off-ért, de ez engem is érdekelne. (Mintha magamat olvastam volna... szintén 165cm/50kg és hízni szeretnék kicsit). Mennyibe kerülnek amúgy az ilyen készítmények?
2010. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Nostro the overlord ***** válasza:
35%

Na még ennyit fűzök hozzá:

Hús = izom

Háj = zsír

2010. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
offolós válaszoló...én 1,5 kg-os kiszerelést rendeltem 4900 ft-ért..
2010. dec. 2. 19:03
 7/13 A kérdező kommentje:
hát érdekes , amikor én híztam , nem voltam hájas..csak volt rajtam mit fogni..namindegy.
2010. dec. 2. 19:04
 8/13 A kérdező kommentje:
most sem vagyok kórosan sovány, más aztmondaná, hogy átlagos testalkat..de jobban tetszettem magamnak amikor volt rajtam plusz 4-5 kiló..
2010. dec. 2. 19:06
 9/13 anonim ***** válasza:

fúú lányok! Nostro itt már megmondta a lényeget! 5kg-ot könnyen fel tudnál szedni ha egy kicsit jobban figyelnél a kajádra és sportolnál valamit, és akkor jönne rád husi!

ha azt csinálod amit leírtál akkor zsíros=hájas leszel.

és ezt nem én találtam ki, hanem ez biológia.

2X850 kcal a tömegnövelő

1800-200 kcal nyilván eddig is ettél valamit alapon

3500 kcal ez bőven sok!

mivel nem írtad, hogy milyen termék ezért nem tudjuk az összetételét sem. így hogy fehérjéből vagy szénhidrátból viszed be a pluszt azt se tudjuk. mert nagyon nem mindegy.

és egy kis szőrszálhasogatás: ha 850kcal egy adag akkor az kb. 180-200g, vagyis 7-8 nap alatt elmegy az egész. egy hónap alatt 3 doboz! és csak azért hogy hájas legyél?

ha hízni akarsz akkor csinálj egy étrendet és tartsd be!

egyél tésztát, rizst sok húst. számold ki mennyi tápanyagra van szükséged, oszd le egy napra, majd étkezésekre, tervezz előre hogy mit-mikor-mennyit eszel.

persze nekem mindegy, de én így csinálnám :)

2010. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha tényleg egészségtelen zsíros testtel akarsz élni, akkor rendelj mondjuk maltodextrint builderről 1 kiló 900 körül van, vagy dextrózt, amiből 2 kiló kerül 900 körüli összegbe. Ezt bekanalazgatod, napi 2x300g (olyan 3000 kcal plusz) és azt éred el, hogy elkezdesz zsírosodni, de gondold meg, hogy ez kell-e neked...
2010. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!