Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A macska kajától lesz valami...

A macska kajától lesz valami baja az embernek?

Figyelt kérdés
Láttam a tvben a whiskas macskakajákat ilyen grillezett bigyók,arra gondoltam finom lehet ha olyan jól néz ki
2012. márc. 5. 18:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Emberi fogyasztásra is alkalmas elvileg, bár nem hisem hogy ízleni fog, előfordulhat hogy meghajtja a gyomrodat vagy visszajön.
2012. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem lesz bajod tőle!

Az illata jó, de az íze olyan semmilyen.

2012. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Konkrétan olyat nem ettem, de amúgy 1-2 darabtól semmi bajod nem lenne. :D

És elég ízetlen a legtöbb. XD

2012. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A macska és kutyakajákat erre válallkozó emberek tesztelik. Tehát senkinek semmi baja nem lesz tőle.
2012. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 10inchhero ***** válasza:
semmi bajod nem lesz :D sőt, vannak olyan vitaminok is benne, ami emberi kajában nem sokban :D (csak gyomor kell hozzá és ehetsz akármennyit, mert nem is hízlal állítólag)
2012. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
az alutasakos whiskas az finom. a száraztápok meg eléggé por ízűek, de a száraz kutyatápban is van finom fajta. de inkább konzerv vagy ilyen tasakos azok jók.
2012. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elvileg nem lesz bajod tőle.

Én egyszer elmentem egy barátnőmékhez, hozott be nassolni valót. Nagyon finom volt, megkérdeztem, hol vette, gondoltam szerzek magamnak otthonra. Kiderült, hogy a táposnál, merthogy kutyakaja... :D Mentségére legyen mondva, ő is ette nagy bőszen, szóval nem azért hozta be, hogy megszívasson. Azóta mondjuk nem kértem belőle, de ő szokott magának behozni. Szóval simán lehet, hogy jó az íze annak is.

2012. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, és a lényeg: nem lett semmi bajom tőle, a barátnőmnek sem szokott semmi baja sem lenni. A macskakaja meg nem sokban tér el a kutyakajától.
2012. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az a vicc, hogy az állateledelek gyártása szigorúbb feltételekhez van kötve, mint az embereknek szánt konzervek. nem tehetnek bele mesterséges ízfokozókat és a sótartalma is nagyon alacsony. Szóval elvileg semmi bajod nem lehet tőle :)
2012. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én kiskoromban kóstoltam kutya meg macskatápot is.olyan hogy is mondjam...pikáns íze voltXDde a konzerv nem lehet olyan rossz
2012. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!