Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vannak rajtam kívül még olyan...

Vannak rajtam kívül még olyan 16 éves tinédzserek, akik egyáltalán nem isznak alkoholt?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy furcsán hangzik,de én nem bírom az alkoholt.

Egyáltalán miért jó az,hogy az ilyen korombeli emberek szét isszák minden hétvégén az agyukat? Jó,azt megértem,hogy a jó kedv miatt,de az már súlyos,hogyha azt se tudják hol vannak. ://


2012. márc. 12. 19:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én speciel utálom. Kóstoltam, de olyan pocsék szerintem az íze, hogy soha többet. Sem a sör, sem a bor, sem a pálesz nem fogott meg. Heccből sem iszom meg, a haverok már megszokták. Már 18 múltam, de gondoltam, megírom.
2012. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát maradj is ilyen.Nem vesztesz semmit vele ha nem iszod le magad.Miért jó?biztos nem jó nekik,főleg másnap.Szinte rivalizálnak egymással kitud többet inni,csont részegre.Fiúk lányok vegyesen.Főleg nyáron.De mi lesz velük később?lepusztult kiégett fiatal felnőttek lesznek.Nagyon jól lehet bulizni ital nélkül,és remélem sokan vannak akik nem isznak.
2012. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

16 éves koromban én sem ittam alkoholt, sőt féltem tőle. Azóta jól összebarátkoztunk. De szerintem jobb, ha fokozatosan ismered meg, hogy az alkohol milyen hatással van rád. Jól teszed szerintem, ha ismerőseiddel ellentétben nem rúgsz be minden hétvégén annyira, hogy öntudatlan állapotba kerülsz.


Ettől függetlenül szerintem érdemes lassan ismerkedni az alkohollal. Engem becsípett vagy részeg állapotban nagyon sok vidám élmény ért.

2012. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Majd rájössz :)
2012. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ha valaki hétvégente elmegy berúgni abból kiégett felnőtt lesz ...
2012. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

16-17 évesen én a haverjaimmal ittam a vadászt egy parkolóban, télen-nyáron.

Közben meg tanultam, dolgoztam, sosem kértem szülőktől pénzt piára. Azóta egyetemre mentem és alig iszom, csak amikor találkozom a barátnőmmel, vagy párommal beülünk valahova. Bulizni már egyáltalán nem járok.

Akkor én most kiégett lennék? Életem egyik legszebb időszaka volt, semmiért sem cserélném el.


Kérdező, ha nem szereted az alkoholt, hát nem szereted, semmit sem kell erőltetni, anélkül is lehet teljes az életed.

2012. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mostanában az a menő,ha holt részegen érnek haza az emberek,és azok a "nyomorékok,csicskák,faszok,szánalmasak" stb... akik nem isznak..
2012. márc. 12. 20:06
 8/17 anonim ***** válasza:

Én se iszok. nem látom értelmét. szerintem szánalmas a részeg ember :)


15/F

2012. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A lakótársam 23 éves srác, nem iszik alkoholt, nem is ivott soha, csak 1-1 korttyal megkóstolta még anno, de ennyi, nem ízlett neki, azóta se piál. Jó, ő már nem tini, de nem volt azért annyira rég a tinikora, és akkor sem ivott. :)

Szerintem nincs ezzel semmi gond, meg én nem tartom furcsának. Ennek kéne a normálisnak lennie. Más kérdés, hogy én is sörözök... :D

2012. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre , a környezetemben ( Pl suliban..) azok nem isznak akik kb egész nap tanulnak és nincsenek barátaik akikkel tudjanak menni bulizni..(Nem kell minden héten de havonta 1-2X..) És szerintem ez tök normális dolog,megiszol 5-6 sört meg még ezt azt és nincs semmi bajod csak jókedved van ( ez meg egyén függő:D) Szerintem meg nagyon nem égő holtrészegre inni magad, hiszen valamikor meg kell tanulnod,hol a határ.. De ha már ugyanahoz a gyerekhez 10X kell hívni a mentőt,ott már tényleg bajok vannak
2012. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!