Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vannak rajtam kívül még olyan...

Vannak rajtam kívül még olyan 16 éves tinédzserek, akik egyáltalán nem isznak alkoholt?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy furcsán hangzik,de én nem bírom az alkoholt.

Egyáltalán miért jó az,hogy az ilyen korombeli emberek szét isszák minden hétvégén az agyukat? Jó,azt megértem,hogy a jó kedv miatt,de az már súlyos,hogyha azt se tudják hol vannak. ://


2012. márc. 12. 19:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok (bár 19 éves, de előtte sem ittam.) Na jó, évente összesen kb. egy pohár, születésnapon, szilveszterkor, stb, de úgy 4-5 alkalomra elosztva:)
2012. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Szia én 16 éves vagyok és lány. Nem iszom sok alkoholt, csak amikor ünnepelünk, de akkor sem sokat, soha nem voltam részeg, mondhatni jól bírom az alkoholt, na meg nekem nem kell innom ahoz hoy jól érezzem magam. Persze szerinem semmi rossz sincs abban, ha egy-egy eseményt megünneplünk és koccintunk. Például a forraltbort én személyszerint nagyon szeretem. Ennek ellenére nem iszom belőle mindennap, sőt még hetetnte se. Maximum 1-2 havonta egy-egy pohárkával.
2012. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én 16 éves leszek ősszel de utálom az alkoholt. Már a szagától is rosszul vagyok.

No meg a részeg állapotban lévő embert sem bírom, számomra taszító.

15/L

2012. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
az én apám alkoholista. Gondolhatjátok, hogy mi a véleményem az alkoholról... 16/L
2012. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A tizediknek


Tudod ha igazán JÓK a barátaid nem kell alkohol hogy jól érezd magad :)

Na jó EGYSZER én is ittam :D

15/f

2012. márc. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
van én is annyi vagyok én se iszom de nem is bírom a szagát se
2012. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A jó történetek nálunk nem egy kólával kezdődnek :) De aztán lehet csak nekem van ilyen baráti társaságom.
2012. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!