Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktatok Auchanban vásárolni?

Szoktatok Auchanban vásárolni?

Figyelt kérdés
Jövő hónapban új lakásba költözünk, ahol az Auchan van a közelben, ahova tudunk majd menni bevásárolni. Az érdekelne, milyen árak vannak ott pl egy Tescohoz képest?
2012. márc. 15. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
2012. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk Tescoban sem.
2012. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából ugyanaz.
2012. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindig tudják egymásról, hogy mi kerül akcióba, így nagyjából pár ft eltéréssel ugyanazok az árak.
2012. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az Auchan sokkal olcsóbb,mint a Tesco! Persze,ha nem az épp aktuális akciós termékekre gondolsz,hanem mondjuk egy szimpla nagybevásárlásra. Ha meg az akciós dolgokra gondolsz...az ugye mindenhol relatív:)
2012. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Természetesen a nagybevásárlás a lényeg, nem nagyon szoktam foglalkozni az akciókkal, mert úgyis azt veszem, amire szükség van
2012. márc. 15. 19:53
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sokkal olcsóbb, mint a Tesco. Sajnos mi ritkán járunk oda, d ha már hipermarketekről van szó, akkor az Auchan a kedvencem. Nagyobb a választék, ezért több az olcsó termék is.
2012. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
menj nyugodtan oda, jobb mint a tesco, az elég gusztustalan, amit művelnek, egy éjjelnappaliban olcsóbban veszed meg a cuccokat néha, mint amik ott nem akciósak... igaz, auchanban , csak néha jártam ,de akkor minden rendben volt.
2012. márc. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%

a TESCÓ EGY NAGY SZ*R az auchan azért jobb mert nem olyan drága az élelmiszer mint a bü*ös tescóba

soha nem járok oda

(üdv : egy három gyermekes anyuka)

ja és bocs a csúnya beszédért

2012. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk a legközelebbi 1 órányira van de ha arra járunk akkor ott vásárolunk. Sokkal jobb a TESCO-nál. A városunkban TESCO van de ott nem nagyon szoktunk vásárolni.
2012. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!