Kocsonya?

Figyelt kérdés
Ti hogy tudjátok megenni?xD
2012. ápr. 8. 18:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm kérdésed: sok kenyérrel! :)
2012. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Kenyérrel, citromlével.


Mellesleg az íze majdnem húsleves, pluszban meg van dermedve, szal nem tudom, mi a gond vele.

2012. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Az ember változik. Gyermekkoromban öklendeztem tőle. Hogy mikor és miért történt a fordulat, már nem emlékszem, de felnőtt fejjel imádom. (borssal, pár csepp ecettel, sok lé- elég hús.)
2012. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Késsel, villával, kenyérrel, szájon át.
2012. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én nagyon rendes ember vagyok, neked adom a részemet.
2012. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Eddig én sem mentem érte 2 lépést sem, de most a télen készített a párom, és két pofára zabáltam. Úgy látszik, tényleg változik az ember ízlése.
2012. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Gondolom,hogy tényleg változik az ember ízlése,mert én gyerekkoromban megettem,mint pld a hurkát is meg a disznósajtot,a zsíros kenyeret stb,vagyis mindazt,ami a mi családunkban általában az asztalra került.Nem is nagyon tehettem mást,nálunk nemigen volt lehetőség a válogatásra. Ma már ezeket a dolgokat meg nem enném.A gyerekemnek azért kínáltam olyasmit is,amit én nem szeretek,gondoltam,hadd döntse el ő,hogy majd fogja-e szeretni,vagy nem.A kocsonyát speciel ő sem eszi meg.
2012. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%
borssal, pirospaprikával, citrommal, de most csípős tormával is finom volt...és persze puha kenyérrel.
2012. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Shai-Hulud ***** válasza:
Imádom! Nagyon finom!
2012. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, jó étvággyal merthogy imádom....
2012. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!