Kocsonya?

Figyelt kérdés
Ti hogy tudjátok megenni?xD
2012. ápr. 8. 18:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálam disznósajt lesz a vacsora, szerinted az mennyire korszerű?! Nem azért írtam, hogy "korszerűtlen" mert én nem eszem meg, a sűlthúst is zsírral csinálom, hogy nézne ki, ha a kenyérre hagymás-olajat kéne kenni?!
2012. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy és ugyanarról beszélünk:)) imádom a disznósajtot és a fokhagymás pecsenyezsíros kenyeret is.

meg a főtt füstölt császárszalonnát, csemege uborkával, friss-ropogós-puha kenyérrel:))) soroljam még?:)

Bőlelem nem lesz "reform"konyhás (kajás) a hátralévő életemben az biztos! és nem a tocsogós, ujjnyi vastag zsíros pörköltről beszélek, mert mindent mértékkel és finoman.

az ötéves unokám nem tudta kimondani az "r" betűt.Tudod, hogyan tanították az oviban? nem ám répa, retek ... stb. hanem

"vöRösboRos maRhapöRkölt taRhonyával", én még hozzátettem

zsíRRal:))

üdv.

2012. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

qkker

engem egyszer megszólt egy barátnőm, hogy lány létemre, hogyan ehetek disznósajtot..ilyen világot élünk.

2012. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
hmmm disznósajt...fincsi :D
2012. ápr. 21. 14:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!