Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítséég! Most akkor mit...

Segítséég! Most akkor mit kell tenni, ha valaki le akar fogyni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Olvasgatom a kérdéseket, és hihetetlen hogy mennyire eltérő válaszokat adnak az emberek! Megkérnék valakit, aki tényleg ért ehhez, magyarázza el nekem, hogy akkor hogy lehet fogyni, ha naponta többször keveset eszünk, vagy ha kevesebbszer eszünk, vagy ha 6 után nem eszünk...stb. Rengeteg választ láttam, és most nem tudom eldönteni, hogy akkor melyik is igaz. Köszönöm!
2012. márc. 20. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Naponta 5ször, a kalóriát számold és a szénhidrátokat oszd szét az étkezésekre úgy hogy estére minél kevesebb legyen és több fehérje (vacsira).

6 után nem enni akkor állja meg a helyét, ha 8-kor lefekszel. Amúgy lefekvés előtt 2-3 órával már ne egyél. (pl 11-kor fekszel le, akkor 8-9 között még ehetsz vacsit).


Azért jobb többször enni, mert a vércukrod sem esik le, hanem egyenletes marad (ezért a szénhidrátokból is jó a lassan felszívódó ch-kat választani), és nem tör rád a farkaséhség. 3óránként a legjobb étkezni. Valamint így az anyagcseréd sem lassul le, mintha csak 2szer ennél pl.


Hirtelen ennyit tudtam írni.

2012. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy ha megnézel bármilyen fogyis oldalt ahol vannak minta étrendek, ott is 5-6 étkezés van. (reggeli-10órai-ebéd-uzsonna-vacsora és esetleg utóvacsora is, ilyet is láttam már valahol, persze ez is lefekvés előtt 2 órával).


Első voltam.

2012. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsö minden ertelmeset elmondott.

Csak azért irok, hogy tudd, másoknak is az a véleménye.

2012. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
AZ elsö-második válaszoló jókat irt, kiegészitésként még csak anynir tennék hozzá, hogy igyekezz sok zöldségfélét beiktatni, mert azoktól jól laksz és nincs bennük nagyon sok kalória, viszont vitaminok, ásványi anyagok meg rostok igen.
2012. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2012. márc. 20. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!