Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mitől birok meghízni?

Mitől birok meghízni?

Figyelt kérdés
173cm vagyok és 55kg!Gondolom ez nem normális!Amúgy 16/F
2012. ápr. 30. 15:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne akarj,örülj neki,hogy nem gyarapítod azoknak a kövérke fiúknak a táborát,akiknek a hasán remeg a háj.Szerintem teljesen jó,ha sportolsz is valamit.
2012. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Sportolj rendszeresen és majd izmosodsz.

Nem gyúrni kell, és hasonlók, amik most divat. Válassz ki egy sportágat (úszás, futás, kosárlabda, tenisz, bármi, a sakkon kívül), és ha rendszeresen végzed, megerősödsz, izmosodsz, és nem hájasodsz. Nagy különbség.

2012. ápr. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Huszonéves vagyok, a te korodban én is 175 voltam és 58 kg. Most 70 kg vagyok. Elkezdtem több szénhidrátot enni és edzeni is szoktam hetente 2x.Mit szoktál enni, és hányszor? sportolsz?
2012. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

"Sportolj rendszeresen és majd izmosodsz.

Nem gyúrni kell, és hasonlók, amik most divat. Válassz ki egy sportágat (úszás, futás, kosárlabda, tenisz, bármi, a sakkon kívül), és ha rendszeresen végzed, megerősödsz, izmosodsz, és nem hájasodsz. Nagy különbség."


Nem értem, aki nem ért egy témához, az miért akar tanácsot adni? Ha elkezd futni, úszni, és nem változtat a kajáláson, akkor csak fogyni fog.

2012. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát nem valami sokat eszem,naponta 4x-er,de akkor sem valami sokat!Sportolni nem szoktam,csak sakkozni!:) Köszönöm eddigi válaszotokat!Írhattok étrendet is,meg sportot ajánlani,de a sport valami kitartó sport legyen inkább mert,van egy betegségem amitől nagyon gyorsan fáradok!:(
2012. ápr. 30. 16:44
 6/15 anonim válasza:
Én sem vagyok szakértő a témában, de azt tudom, hogy ahhoz, hogy hízz először a kajáláson kell változtatni. Tavaly óta 7 kg-ot híztam, és semmit nem változtattam az edzésen, csak elkezdtem mást és többet enni, ennyi.
2012. ápr. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves 4.-ik!

Ha elkezd rendszeresen sportolni, majd automatikusan változtatni fog a kajáláson, mert a szervezete kívánni fogja. Ha rendszeres sport nélkül, csak a kajáláson változtat, az csak hízáshoz, hájasodáshoz fog vezetni!


Nem értem, minek dumál bele a dolgokba az, aki még ezekkel az alapvető dolgokkal sincs tisztában!!

2012. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok!

Bocsi, sakkozni én is szeretek, az agyat élénkíti, az izmokat kevésbé! :)))


Teljesen mindegy, hogy úszol, futol, vagy éppen szoba-biciklizel, és teljesen mindegy, hogy napi fél órát, vagy napi 5-öt vagy képes egyhuzamban, pihenés nélkül sportolni, a lényeg, hogy amit csinálsz, azt naponta csináld. Persze lehet közben pihizni, ha úgy érzed, majd ismét nekiállni, nem a maratoni táv végig-futása a cél.

2012. ápr. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Én nem értek a témához ?:). Egy hízni akaró embernek azt tanácsolod, hogy kezdjen el futni,úszni, de egy szót nem szólsz a kajálásról.Hol írtam, hogy csak egyen többet, és ne eddzen? Sehol. Hülyeségeket beszélsz. Ha futással, úszással akarna hízni, akkor kb. kétszer annyit vagy többet kéne ennie, mint most, h hízzon. Vajon miért gyúrással akarnak az emberek nagyobbak és izmosak lenni, és miért nem biciklizéssel?:). Istenem, annyira imádom, az ilyen tudatlan megmondóembereket.
2012. ápr. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Kérdező, ha hízni akarsz, nehogy elkezdj futni, úszni, mert fogyás lesz a vége. Amikor nyári szünet után visszamentem a suliba, és nem tudtam már annyit biciklizni, pár hét alatt lement 2-3 kg rögtön. Egyik ismerősöm elkezdett biciklivel járni mindenhova metró helyett, 1-2 hónap alatt 4-5 kg-t fogyott. Ne hallgass az ilyen tudatlanokra,mint a 80%os.
2012. ápr. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!