Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudtok valahol cukrászdá (ka)...

Tudtok valahol cukrászdá (ka) t ahol pályakezdő (ke) t felvesznek?

Figyelt kérdés
remélem nem rossz kategória, gondolom itt több a vendéglátásbeli :)
2012. máj. 8. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
bővebben?
2012. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Talán pesten de ott sem biztos. Én 3 éve végeztem és nem vesznek fel sehova. Az iskolai gyakorlatot nem fogadják el
2012. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igen, Budapesten érdekelne, de úgy tudom ma már csak 2+ év (nem iskolai) tapasztalattal keresnek szakembereket
2012. máj. 8. 10:41
 4/16 anonim ***** válasza:
Többnyire igen sajnos. Nagy mázli kell ahoz h kifogj olyat ahova kezdőt is felvesznek és oda is inkább csak jelentkezni tudsz mert inkább felveszik helyetted azt akinek van gyakorlata. Meg kell tanulni jól kamuzni és reménykedni h nem járnak utána h milyen gyakorlatod van
2012. máj. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

azt mondod be kell vállalni a lódítást? :)

az ki tud bukni, amikor látják, hogy nem úgy dolgozol, mint egy több éve dolgozó, tapasztalt cukrász

2012. máj. 8. 11:24
 6/16 anonim ***** válasza:
Pedig más megoldás nem nagyon van. Esetleg még h kimész külföldre. Azt h nem úgy dolgozol am rá lehet fogni arra h ismeretlen terep meg más módszerek. De én is hiába írtam be h 3 év (ugye az iskolai) gyakorlat, még úgy sem vettek fel. Nagyon nehéz ebben a szakmában főleg kezdő ként
2012. máj. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
lehet, hogy az iskolai gyakorlatot is fel kell tűntetni + arra kamuzni még tapasztalatot...?
2012. máj. 8. 13:28
 8/16 anonim ***** válasza:
Én azt nem írtam oda h iskolai. Csak beírtam h 3 év itt és itt. Az iskolai gyakorlat denkit nem érdekel többnyire. + még odaírtam h versenyekre is jártam (ez igaz) de ez sem érdekelt senkit
2012. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

ez fura...hol laksz? Pesten ilyen múlttal simán lenne melód

hol próbálkoztál eddig?

2012. máj. 8. 13:41
 10/16 A kérdező kommentje:
amúgy meg lehet, hogy lenyomoztak és megtudták a helytől, hogy ott csak tanuló voltál
2012. máj. 8. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!