Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tudtok valahol cukrászdá (ka)...

Tudtok valahol cukrászdá (ka) t ahol pályakezdő (ke) t felvesznek?

Figyelt kérdés
remélem nem rossz kategória, gondolom itt több a vendéglátásbeli :)
2012. máj. 8. 10:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem tudnák lenyomozni max ha ismerik a régi főnököt és dolgozókat mert már más kezében van más dolgozókkal akik nem tudják neki megmondani. Max annyi lehet h nem híres meg jónevű cukrászda. Am nem pesti vagyok de próbálkoztam már ott is. Mondtam is h ha kell oda is tudok költözni mert lenne hova de úgysem vettek fel. Gondolom volt pesti aki egyből tudott menni v több gyakorlata volt v valakinek a valakije volt. Ez ilyen sajnos. Rengeteg helyen próbáltam már de a közelben sem vettek fel. Még a nyamvadt tescóba sem.

Am a volt osztályomból 2 ember kapott munkát a szakmában (a 16ból) az egyik külföldön a másik meg a rokonánál

2012. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

na, ez az arány ismerős :S

tescoba h h nem? látják ők néha h milyen tortákat tesznek ki? mióta keresel állást?

2012. máj. 8. 13:55
 13/16 anonim ***** válasza:
Mint mondtam 3 éve végeztem és már akkor elkezdtem keresni. Közben dolgoztam máshol is de mindíg kerestem. Tescoba sztem azért nem mert ugye a szomszéd városben van és inkább felveszik a helyit. Hiába párszáz forint a jegyem inkább nem fizetik ki. Am ismerek olyat aki tescoban dolgozik (volt gyakszitársam) és semmit nem kell szinte csinálniuk. Semmi szakértelem nem kell hozzá
2012. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia! Csak annyit tudnék ajánlani, hogy nyomtass egy csomó önéletrajzot, öltözz fel csinosan/elegánsan (nem kell túlzásba esni) és menj be a környék összes cukrászdájában, ha van épp felvétel ha nincs és add le a főnöknek az önéletrajzodat. Ha ő nincs bent, akkor kérj meg valakit, hogy adja oda. Gyakorlatnak írd bele az iskolait, de ne tüntesd fel, hogy iskolai (bár úgy is látszik, ha mondjuk idén végeztél, akkor más még nem lehet csak sulis..de sebaj). Így ha megüresedne egy állás, lehet, hogy előbb téged hívnak be próbamunkára és ha megfelelsz akkor maradhatsz is, és nem írják ki a pályázatot a betöltetlen helyre. Remélem tudtam segíteni :)
2012. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Először próbáld meg étteremben, szállodai konyhán. Hátha...
2012. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

elég szkeptikus vagyok, cirka fél év munkanélküliség után (tudom, hogy az még "semmi") egyre elkeseredettebb vagyok, főleg, hogy semmi pozitív visszajelzést nem kaptam még

de azért köszönöm a válaszokat :)

2012. máj. 9. 01:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!