Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen étel/étrend során...

Milyen étel/étrend során lehetb szálkásabb izomzatot létrehozni/fejleszteni?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szertornázok, elég izmos és erős is vagyok, csak az a gond, hogy még van 1 kis túlsúly, 1 kevés zsír, és azt szeretném eltüntetni, vagy átalakítani.

2012. máj. 8. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
mármint a zsírt szeretnéd átalakítani? én is, szólj, ha rájöttél, hogy kell!
2012. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

úgy valahogy, de egyébként 12 éves koromig elég kövér voltam, utána mondtam h elég, elkezdtem kicsit gyúrni, 1 éve szertornázok, már elég izmos vagyok, csak az lenne a célom, hogy jobban lácódjon rajtam az izom, mert végülis így is lehet látni, de még nem az igazi

csak olyan mű tablettát, meg port nem akarok használni

2012. máj. 8. 23:12
 3/6 Traune válasza:
különösebben étrend nem szükséges csak diéta és zsír mentes legyen. amúgy csirke meg rizs az epik gyúrós kaja. és abból se sokat. de azért ne halj éhen mert nem tesz jót.
2012. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz, de azért még várnék válaszokat
2012. máj. 9. 07:15
 5/6 anonim válasza:

Reggeli: lassan felszívódó rostos szénhidrát dús ételek.(zabpehely, tk kenyér)

Tízórai: szervetlen tápanyagok(zöldségek), vagy kefir, natúr joghurt, tehát fehérje. ilyenkor már ne egyél szénhidrátot. és külön kiemelem, hogy puffasztott rizst meg ilyen szarokat ne egyél, mert mindenki azt hiszi, hogy az milyen jó, közben annyi benne a kalória mint a csokiban, hülyeség.

Ebéd: fehérje(csirkemell, tofu) kevés szébhidrát(rizs, de krumplit ne egyél) zöldség

Uzsonna: fehérje(túró, fehérjeturmix)

Vacsora:fehérje(túró, fehérjeturmix)

2012. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz a segítséget
2012. máj. 10. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!