Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen étrend az ideális?

Milyen étrend az ideális?

Figyelt kérdés
Milyen ételeket,italokat vigyek be a szervezetembe,ahhoz,hogy egészséges legyen és segítse az izomfejlődést.(Vagyis egy pár hete elkezdtem edzeni és nem tudom mit fogyaszthatok és mit nem,hogy segítse ezt a folyamatot).Tudom hogy rossz a megfogalmazásom,de így sikerült. :D

2012. márc. 30. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezősködj a sport kategóriában is, ott sok "szakértő" van. De tömören annyi, hogy sok fehérje, kevés zsír. Baromfi, pulyka, hal, (nyúl), rizs köretnek, párolt zöldségek, sok zöldség-gyümölcs stb... Inkább párolás, mint sütés, levesek, főzelékek.
2012. márc. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet nyugodtan sütni, a főzeléket meg nem kell túlzásba vinni. Sz*rrá főzött zöldségek, lebomlott vitaminok, liszt. Felesleges! A felnőtt egyen nyers vagy párolt zöldséget, többre megy vele. (A kisgyereknél más, ő a főzeléket tudja jól emésztenie és szüksége van a lisztes sürítésre is, mert növésben van.)


Okos

2012. márc. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nnem hiába írtam utolsó helyre a főzeléket...


Okosabb

2012. márc. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
főtt krumpli, rizs, párolt zöldségek, hüvelyesek, husok (roston/párola/főve) sovány sertés, marha, csirke, pulyka, kacsa, halak, máj, tojás, túró, joghurt-kefír, gyümölcsök, zabpehely, olajos magvak,-szezám, tök, dió, mandula stb, sonkák, sajtok, fűszer/túrókrémek, köles,
2012. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.! : D
2012. márc. 31. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!