Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrás vacsikat...

Milyen fogyókúrás vacsikat szoktatok enni? Írjatok saját recepteket, kedvenceket, amik jól beváltak!

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, ti miket fogyasztotok, ha nagyon egyszerű, szokásos kajákat, akkor is, jehet, hogy nekem nem jutna eszembe. Köszönöm szépen előre is!(:

2012. máj. 1. 18:18
 1/10 Smartguy86 ***** válasza:
44%
Nincs olyan, hogy fogyókúrás vacsi! Diéta van, amiben be kell tartani a kiszámolt kalóriamennyiséget és mellette pedig edzeni kell. Annyi a lényeg, hogy este inkább fehérje legyen (pl túró), mint ch.
2012. máj. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, jogos hozzászólás volt, de vacsorára ugye már nem marad annyi kcal a szükségletből, ezért alacsonyabb kalóriatartalmú (és mint említetted az is jó ha fehérjedús), azaz fogyis vacsikra vagyok kíváncsi. És köszönöm a válaszodat!(:
2012. máj. 1. 18:23
 3/10 Smartguy86 ***** válasza:
57%
Máshogy kell elosztani a kalóriát az étkezések között és akkor az utolsó étkezés is lehet normális. Alacsony kalóriás étel... hát zöldség, meg fehérje. Ezekből lehet gazdálkodni, bár a húsok is kalóriadúsak. Ezért jó a túró, mert az lassú felszívódású fehérje (kazein).
2012. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én mindig túrót vacsorázom, mert szeretem minden formában. Van, hogy tejföllel eszem, van, hogy összeturmixolom valamilyen zöldséggel, vagy meggyel (a kedvenc gyümölcsöm). Van, hogy zsírszegény reszelt sajttal készítem el, van reszelt pulykamell sonkát keverek bele, de van, hogy simán natúran eszem.

Ha nem szereted a túrót, ehetsz sonkát, sajtot, retket, paradicsomot, uborkát, natúr joghurtot. Vagy készíthetsz mártogatóst, csíkokra vágott zöldségekkel, én azt is nagyon szeretem. Más ötletem nincs.

2012. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én párolt husit/májat, tojásfehérjét szoktam este enni, nekem bőven elég, meg hozzá vmilyen savanyúságot, zöldséget.

Esetenként tofut.

Mondják ezt a túrós-dolgot, de nekem az nem vált be, fél óra múlva éhes vagyok tőle.. de lehet én vagyok a hibás, mert én nem tudom a túrót 'nem édesen' megenni(=kis éd.szerrel), lehet beválna ha mondjuk natúran enném zöldséggel..

2012. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi, jó ötletek nagyon!!(: de jöhetnek még nyugodtan!(:
2012. máj. 1. 20:21
 7/10 anonim ***** válasza:

én olyan "szendvicset" szoktam csinálni, hogy kenyér helyett szelet paprikák közé rakom a cuccot (túró, zsírszegény sonka), nagyon fini :)

cottage cheese is nagyon finom, az aldiban kapható zöldfűszeres változat is, azt is lehet enni zöldségekkel, sonkával.

2012. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
húú, ez is nagyon jó, köszönöm!(:
2012. máj. 2. 16:03
 9/10 anonim válasza:
fogyókúrába nem fér be a kenyér! szerintem a túró/cottage cheese, esetleg egy kis fehérjeporral összekeverve
2012. máj. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! Ki mondta,m hogy belefér?:DD
2012. máj. 5. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!