Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Annyira szeretem a teavajat,...

Annyira szeretem a teavajat, hogy képes vagyok magában kiskanállal is megenni. Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Egy 10 dkg-os csomagot simán legyűrök pár perc alatt. A család nem normálisnak néz emiatt itthon :D
2012. máj. 31. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
én is nagyon szeretem, de azért egy egész csomagot nem eszek meg csak úgy magában, amúgy szerintem nem lesz tőle bajod, de inkább egyél még hozzá valamit (kenyeret, kiflit stb)
2012. máj. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egészséges, ha jól tudom, A vitamin is van benne, de a koleszterin miatt vigyázni kell a túl sok vajjal. A vér zsírszintje magas lesz, ami érelmeszedést okoz, fokozza a szív és érrendszeri betegségek kockázatát.
2012. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért nem igazán okos dolog ennyit megenni, mert elöször is tiszta zsir, másrészt meg rengeteg kalória.
2012. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csupa zsiradék. A taxidermia filmben vajjal hízlaltatják magukat.
2012. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!