Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyire egészségtelen a...

Mennyire egészségtelen a leveskocka? És hogy kell leszokni róla?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 14:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
45%
Sztem meg az az agymosott aki már semmit nem eszik meg anélkül h ne bogarászná végig h mi van benne. Bio kockát használok. Jah és vendéglátos szakember vagyok kitűnő íz érzékkel (ezt egy mester mondta nekem). Ha tetszik ha nem, más ízt ad a levesnek és van amihez jó.
2012. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
51%

na,ezért tart itt sok vendéglátóipari egység...

más ize lesz,persze. csakhogy más izének az alaplétőlkénelennie, amivel főzöd a zöldséglevest (ugye, kedves vendéglátóipari szakember) mert ugya levest alaplével főzünk.

Alaplé csontból, az esetlegesen leeső húsdarabokból, sok zöldséggel, lepirítva, lassan főzve.

nem leveskockából

2012. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:

A bio kockádban van mesterséges ízfokozó?

Ha nincs, akkor miért veszed magadra azt a hozzászólást ami a beírásod előtt jelent meg?

2012. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
51%
Bocsmár h nem maradékból főzök ha épp nincs friss alaplevem. Csinálhatom azt is amit sok étterembe. A vendék álltal otthagyott kajáből meg lecuppogtatott húsból csinálok alaplevet. Aztán egyétek. Egészségetekre. Probálta már egyáltalán ezek közüll a köpködők közüll valaki a kockát?? Vagy csak ilyen megszálott, agymosott emberkék vagytok akik beveszik h még a levegő is egészségtelen?
2012. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:
75%
A levegő bizony egyre egészségtelenebb.
2012. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ennyire egészségtelen:

[link]


Lehet kapni só nélküli vegetát, mi azt használjuk (abban nincs E621), na meg mindenféle fűszert, a maguk természetes ill. szárított formájában.

2012. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
62%
Próbáltam és nem mondom hogy nem lehetne megenni, ha tényleg nincs alaplé, akkor elemegy, egy évben egyszer. Szeretek igazi ételt enni, ennyi.
2012. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
63%

az alaplevet nem maradékból főzi az ember, hanem csontokból és a hús tisztítása során leeső kis darabokból.

azt hiszem a főzés legalapvetőbb fogalma

2012. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
38%
Azt hiszem te meg nem ismered a magyar éttermeket. Ha hiszed ha nem,sok helyen a maradékból csinálják az alaplevet. Dolgoztam olyan helyen. Ezért mondtam h bocsi h nem így csinálom ha nem tudok frisset hanem inkább kockát használok. Inkább tennéd össze a kezed h van még ilyen étterem
2012. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem a legegészségesebb, de én szoktam használni. Főleg, amikor hó végén nincs pénzem répára, karalábéra, húsra (nagyon drága dolgok ezek már). Valamivel olyankor is kell valami ízt adni annak a meleg víznek. Sajnos van aki erre is rászorul.
2012. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!