Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olcsó nagyonegyszerű ételek!...

Olcsó nagyonegyszerű ételek! Ti mit esztek ha fogytán a pénz?

Figyelt kérdés
Segitsünk a többieknek receptekkel hogy itt mindent megtaláljanak!:)

2012. jún. 13. 14:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Hogy nincs még hó vége?

Aki a nyugdíjat 18-19-én fogja megkapni, annak bizony már eléggé sokadika van, hiszen még majd egy hetet várnia kell!

2012. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
nem,még nemis dolgozom középiskolás vagyok,ezt csak felvetésként irtam és hogy irjon mindenki akinek van valamilyen bevált finom étele ami olcsó is igy összegezve tudunk segiteni azoknak akik az olcsó ételek kulcsszavakra tévednek de nyilván ha megtetszik valami kifogjuk próbálni:))
2012. jún. 13. 17:29
 23/27 A kérdező kommentje:
szerettem volna összeszedni a legjobb ötleteket amiket eddig olvastam az ilyen kérdéseknél:) és persze jöhetnek ujak is:D
2012. jún. 13. 17:30
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rendes kiscsaj vagy (gondolom, hogy nem fiú), és köszi a kezdeményezést, persze, hogy kipróbáljuk és megtartjuk magunknak azokat az ideírt recepteket, amikről úgy gondoljuk, hogy saját ízlésünknek megfelelő.


Ez a feltett kérdés ismét csak zöld kezecskével pontozandó lehetne!

2012. jún. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Idén fogom először kipróbálni, kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz! :)


[link]

2012. jún. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Finom levest lehet készíteni sertés, marha, illetve bárány nyelvből. Nagyon olcsó, de kifejezetten finom hús a nyelv, puha, és nem is inas :) Megfőzitek hagyományos húslevesnek, kis répával, gyökérrel, zellerrel. Majd végül tárkonyt szórtok bele, és kis tejjel/tejföllel/joghurttal/kefírrel felöntitek. Pikánsabbá lehet tenni kis ecettel, erős paprikával. Sokáig elég és laktató, tápláló.

Apukám erdélyi receptje, hogy megfőzi a disznó pofát kis fűszeres (sós, egész borsos, fokhagymás) vízben. Utána kiszedi a húst, bedörzsöli porpaprikával, sóval, és a hűtőben érleli 1-2 napot. Ezt a husit lehet felvágott helyett fogyasztani, és sokkal olcsóbb egészségesebb, mint a bolti felvágott, kis tormával, kenyérrel igazi ínyencfalat. A levéből pedig kis zöldséggel finom leves készíthető ebédre.

Krumplis ganca: hámozva feltesszük a krumplit főzni, majd amikor kész a főzővízben teljes összetörjük, ezt a krumplis híg pépet visszatesszük a tűzhelyre, majd így melegen annyi lisztet teszünk bele fokozatosan, amíg a főzés folyamán szaggatható masszát nem kapunk, sózzuk, esetleg borsozzuk. Ha kész, akkor kizsírozott tepsire sűrűn galuskákat szaggatunk, közéjük tehetünk pirított hagymát, dinsztelt káposztát. Sütőben ropogósra pirítjuk.

2012. dec. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
rég vegtáriánusnak kellene lennetek akkor nem lenne ilyen gondotok. A hús nem csak drága, de tulajdonképpen mérgező is.
2014. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!