Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja esik egy kisbabának,...

Mi baja esik egy kisbabának, ha mondjuk egy öt éves gyerek véletlenül kiejti a kezéből, vagy rossz helyre teszi (pl kanapé) ahonnan leeshet és le is esik? Egy történetet írok, ahhoz kell.

Figyelt kérdés
Nincs a környezetemben kisgyerek, szóval teljesen elméleti kérdés.
2009. jún. 20. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
agyrázkódást kaphat pl.
2009. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És az is lehet hogy nem lesz tőle semmi baja csak megijed?
2009. jún. 20. 18:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, az is lehet.
2009. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés. Öcsém pl állandóan lepottyant valahonnan. Pl az ágyról, a pelenkázóról. Sőt voltam olyan ügyes 6 évesen, hogy egyszer beborítottam az árokba a babakocsival együtt. :) Nem lett semmi baja. Bár ha jobban belegondolok....lehet azért ilyen lökött? :)

Amúgy ez attól függ, hogy hogyan esik. Apró sérülésektől kezdve lehet sokkal nagyobb baja is. Mindenesetre figyelni kell!

2009. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előfordulhat.Már magasabbról is esett le gyerek,anélkül,hogy bármi baja lett volna.Ezekre az esetekre mondták régen,hogy a Szűz Mária kötényébe esett.

Azért inkább ne essen le,mert akár el is törhet valamilye, az agyrázkódáson kívül.

2009. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Áhh, asszem strapás gyerek lesz a sztoriban, nem lesz tőle baja.:D Köszi a válaszokat, azért írhat még bárki, szívesen várom.:)
2009. jún. 20. 18:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=leesett+baba..


Napi rendszerességgel fordul elő kérdés, valahonnan leesett babákkal kapcsolatban. A válaszok közül olvasgathatsz. Az ilyen jellegű eséseknek nagyon ritkán van komoly következménye, inkább a szülők ijedtsége nagyobb.

2009. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Öt éves voltam, mikor a hugomat az ölembe adták. Éppen egy pingponglabdával és egy biztosító tűvel játszadoztam. A babát átkarolva próbáltam kivenni, vagy beleszúrni /már nem emlékszem/ a labdába a tűt, de nem ment. Erre én a a baba hátamögött akartam megpróbálni,vagyis ő védtelenül ült az ölemben. De csak egy pillanatig. Egyszercsak egy hatalmasat ugrott és a konyhai betonon landolt. A homolka egyik oldalán lett egy iszonyatos púp. Úgy elvertek, mint szódás a lovát.
2009. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hát, én esetleg csak egy fénykép erejéig adnám a kezébe a kicsit egy öt évesnek. ha hozzánk jönnek rokon gyerekek, mindig kérdezik, megfoghatom? és én azt válaszolom, hogy nem, ő nem egy játék baba.
2009. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mit keres egy öt éves gyerek kezében a baba,ne haragudj,de ez nagyon nagy felelőtlenség!
2009. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!