Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ti mikor ettetek utoljara...

Ti mikor ettetek utoljara igazi malnat? Miota nem kertes hazban lakunk es nem terem, sajnalom erte azt a penzt amiert aruljak. Ti nem?

Figyelt kérdés
Nem is vettem evek ota. Most kiköltöztünk a külvarosba es talaltam vadon. Valami isteni finom! Mar nagyon hianyzott. De a bolti arat meg mindig sokallom. Ti hogy vagytok vele?
2012. júl. 26. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is csak egyszer vettem idén, mert borzalmas ára volt, de az igazi jó eper sem ment 1.200 Ft alá, csak a falhoz csapható eprek voltak olcsók, mint ahogyan az őszibarack is csak ilyen vacak minőségben kapható elfogadható áron, a jó ízű, szaftos, fehér húsú nagyon drága.
2012. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron, fűnyírás közben laktam jól a szomszédéból, mert a mánája fele a mi kertünkbe hajik :P Azóta sajnos eladtuk a házat, szóval ingyen málna storno :(
2012. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3-4 hete a kertünkben lévő bokorról :)
2012. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valamennyi van a kertben, de venni is bőven szoktunk, mert egész évre teszünk el belőle málnaszörpöt, meg a fagyasztóban is mindig telepakolunk egy fiókot friss málnával. Nem boltban vesszük, hanem őstermelőtől egyszerre 20-30 kg-ot.
2012. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 doboszoli ***** válasza:
Van a kertben valami 25 tő Fertődi, bőven ellát bennünket.
2012. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Idén. Nagyinak van a kertjében. Még szörpöt is csinált belőle.

Egyébként Bükkben túráztunk kb. 1 hónapja, rengeteget ettem a vadon növő kisszeműből.

2012. júl. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szüleimnél van a kertben, de idén nem nagyon volt rajta, mert nem volt eső és most nem tudták locsolni... De azért egy keveset ettem. Múlthéten voltam a piacon, 1200 Ft volt a málna kilója, hát... Előzetesen úgy voltam vele, hogy veszek, egyszer egy évben kibírom, de valahogy meggondoltam magam... Nem hittem volna, hogy ennyire drága lesz.
2012. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kb 3 hete ettem, nekünk van a kertben.
2012. júl. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!