Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi az igazság a McDonaldsos...

Mi az igazság a McDonaldsos kajákkal kapcsolatban? Volt ottdolgózok beavathatnának:D

Figyelt kérdés
Hallani sok "legendát",történetet,a patkányhúson és a szemgolyón át,a "netuddmeg mifolyik a konyhán" sztorikig.Arra lennék kiváncsi,hogy mi az igazság,miféle dolgok vannak,amiket mi,vásárlók nem tudhatunk?!
2009. júl. 19. 19:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Tesóm ott dolgozik, de ő se tudja, hogy mi van benne, mert nem ők gyúrják össze a husikat, hanem úgy kapják fagyasztva.
2009. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Garázsban két hónap után csak meg kellet volna mikrózni, hogy enni lehessen. Tartós...
2009. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ennyi erővel bármelyik gyorskifőzdét megnézhetnénk.
2009. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

Élelmiszerek árusítására nagyon komoly előírások vannak, amit folyamatosan ellenőriz a Hatóság!


Ugye, azt te sem képzeled, hogy patkányhús, vagy bármi más szemét, fertőző hulladék kerülhetne a világszerte védett márkanév alatt árusított termékekbe?!


A cégtulajdonos nem fogja bevállalni, hogy világraszóló botránya legyen!!!


A McDonalds-nak külön saját előírásai vannak, melyik termék milyen húsból, milyen krumpliból (még a burgonya fajtáját is előírják!) készülhet.

Mekkora és milyen vastagnak kell lennie a húspogácsáknak... (Ezért szállítják félkészen az éttermekbe, már csak ki kell sütni. Így biztosítják, hogy mindegyik étteremben pontosan ugyanaz legyen a kínálat.)


Azt a sok hülye rémhírt meg olyan konkurens éttermek találták ki róluk, akiknek a bevétele esett a McDonalds népszerűsége miatt! :]

2009. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
77%

Én dolgoztam ott! Köszönöm szépen, elég is volt.

Mellettem a csajszika a sajtburgereket rakta össze, amikor az egyik lapsajt leesett a földre, a leányzó szó nélkül felvette és belerakta a szendvicsbe!!! Azóta nem eszek mekis kaját, én nem sokáig dolgoztam ott ezek után.

2009. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

egy bnőm mesélte hogy egy ismerőse vmi rágós izét talált a sajtburgerében,amit később egy laborban patkányhúsként analizáltak:S

egy másik bnőm tesója pedig ott dolgozott,és azt mondja olyanok vannak ott,amiktől rögtön elmenne az étvágyunk.

2009. júl. 19. 19:44
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Azt hiszem ott sem az étellel, hanem az emberekkel van a baj, akik nem tartják be az előírásokat és olyanokat csinálnak a kajával amit jobb ha nem tudunk. Ez viszont minden étteremre kifőzdére, stb. igaz Sőt a boltban vásárolt alapanyagokban sem sokszor csak az van amit szeretnénk. Ezzel az erővel, ne együnk semmit.
2009. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
én egy hónapban egyszer tuti eszek ott.ennyi erővel termesszünk és tenyésszünk magunknak ételnek valót.
2009. júl. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Felőlem aztán terjenghetnek akármilyen rémhírek, én mc'donalds függő vagyok. Én is hallottam már persze olyat, hogy leejtették és aztán beletették... Vagy beleköptek... De szerintem az ilyen dolgozók, ha kitudódik, elég hamar repülnek. Ha a szívemre teszem a kezem, otthon is ettem már olyan dolgot, amit előtte leejtettem.:D
2009. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:DD énis szeretem a mekit,csak úgy érdekelne hogy pl. miből készül a hús,mert olyan furán néz ki ha jobban megnézed :D
2009. júl. 20. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!