Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lisztérzékeny vendégem lesz...

Lisztérzékeny vendégem lesz 2-3 napig. Mit főzzek neki?

Figyelt kérdés

Az egyik, amire gondoltam az a hagymakrémleves, a másik pedig egy göngyölt darálthusis-fasírt, sajttal és sonkával töltve(zsemlemorzsa nélkül), kukoricás rizzsel/krumplisalátával. Ezekkel csak az a baj, hogy amúgy is szoktam csinálni, és a párom már unja.

Tudtok adni tippeket, mit ehet még egy lisztérzékeny? Desszertnek pl. puding jó? Csak az olyan snassz...


2012. aug. 13. 10:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ú, hát nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen a sok hasznos választ! :)


Pénteken érkeznek, addig még átgondolom pontosan, hogy melyik nap mit főzzek. :) Gondoltam arra is, hogy töltött cukkinit csinálok, anyuéktól hatalmas cukkinikat hoztam, csak ez is olyan kétesélyes, vagy szeretik, vagy nem... Meg azért jó lenne valami nem túl snassz kaját összedobni, azért mégiscsak vendégek... :) Szóval a paprikás krumpli és a lecsó így kiesik, de tök jó ötleteket írtatok! :)

2012. aug. 14. 14:21
 12/14 anonim ***** válasza:

és egy ilyen paprikáskrumpli? persze tészta nélkül

[link]


ezek is jól néznek ki

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de én a helyedben megkérdezném h mit ehetnek és mit szeretnek enni. Nem kell ezt túlragozni, mert lehet h te úgy v vele h jaj hát vendégek, de én is pl ha vendégségbe mennék, jobban örülnék egy lecsónak mint egy agyoncsicsázott csiricsáré kajának amiről nem is tudom h mi meg h szeretem-e
2012. aug. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást nektek is!

Kedves utolsó, igazad van. Én sem akartam pont most első nekifutásra mindenféle egzotikus újdonsággal kísérletezni, pláne olyannal, amit először csinálok - így azt sem tudom, hogy jól-e. (Viszont a lecsót sem szereti mindenki, ahogy tapasztaltam...)

Épp' az előbb hívtak telefonon, és tanácsodra megkérdeztem, hogy mit szeretnének enni, mire a válasz az volt, hogy miattuk nem kell készülődni, és hogy ne hozzuk őket zavarba. :D Szóval nem vagyok kint a vízből.

De ennyi ötlettel elleszek pár napig, úgyhogy köszönöm. :)

2012. aug. 15. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!