Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nálatok minden este van...

Nálatok minden este van "rendes", főtt vacsora? Vagy szendvicset esztek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Alapvetően igyekszem valami főtt ételt csinálni, ami azért viszonylag könnyű, de ha nincs kedvem vagy időm, akkor szendvics van, vagy csak gyümölcs.
2012. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

mi négyen élünk együtt szülők egy testvér plusz én

MIvel mindenki más időpontba megy el otthon vagy más időpontban kell így nem szoktunk olyan sűrün együtt reggelizni. Mindenki maga dönti el hogy mit eszik.

Ebéd: ha midenki itthon van akkor együtt

VAcsora: sosem vacsorázunk együtt, meg nem csinálunk semmitse vacsorára, vagy az ebédből eszünk még vagy szendvicset

2012. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
32%
csak hideg. Rá nem bírnék nézni este a meleg kajára. Dehát ahány ember annyi féle igény... :)
2012. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Otthon nincs, minenki azt eszik, amit talál, akkor amikor úgy dönt.
2012. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk változó. Én általában nem vacsorázom. A párom délután fél 5 körül jön haza a munkából. Akkor adok neki egy jó nagy adag "ebédet". :) Aztán vagy megbírkózik vele, vagy meghagyja, berakjuk a hűtőbe és vacsira megeszi amit meghagyott.


Ha nem maradt "ebédről" neki semmi, akkor vagy készítek bundás kenyeret, vagy görhenyt, vagy rántott virslit sült hagymával sült krumplival, vagy ezekhez hasonló egyszerűbb ételt.


Ha nincs kedvem ilyenekhez, mert pl már késő van, vagy fáradt vagyok, akkor csak szendvicset szoktam összedobni.


De elég gyakran eszik gyümölcsöt is.

2012. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig este van főtt étel, ebédre meg a szendvics és hasonlók.
2012. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szendvicsezni szoktunk, hacsak nem maradt ebédről :P.
2012. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Attól függ, ki mit szeretne enni :-)

Volt már hogy készítettem egyszerre : szendvicset,tejbegrízt,mákosgubát

Van, hogy gyümölcssaláta a vacsi, de az ebéd maradéka is el szokott fogyni :-)

2012. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk egész nap hideg kaja van, este van a főétkezés főtt kajával. Azért van így, mert apám a munkahelyén napközben csak hideget tud enni. Én viszont általában máshogy eszem, mint a többiek, mert a gyomrom már lefekvés előtt nem nagyon bírja, ha sokat eszem. Szóval én vacsorára valami szendvicset vagy ilyesmit eszem, másnap ebédre szoktam enni abból, amit a többiek előző este esznek.
2012. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Sokan írjátok, hogy marad ebédről. Minden nap otthon ebédeltek? Vagy a hétvégéről?
2012. aug. 27. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!