Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi bajom van, hogy egyfolytába...

Mi bajom van, hogy egyfolytában zabálok mindent?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdődött ez az egész. Szinte mindig csak "zabálok" édeset sóssal, meg savanyúval. És a szinte mindig - et szó szerint értem. Amikor van egy kis szabadidőm eszek és eszek és eszek. Heti 10× vannak 1, másfél és 2 órás edzéseim, de 1 hónap alatt felszedtem eddig 3 kilót. Szabadidőm alig van, mert még ezek mellett még van 6 féle külön órám, de ha van egy kis időm, akár egy perc, akkor... Mi lehet a gond? Velem van? Vagy baja lehet a szervezetemnek? Köszönöm előre a válaszokat.

12/L



2012. szept. 19. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
12 éves vagy.teljesen természetes.fejlődik a szervezeted.Tisztán emlékszem,hogy én is kb.ennyi idős voltam és már a családban is kinevettek,hogy mennyit tudok enni, de serdülőkorban voltam.több energia kell.ennyi.
2012. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi bajod sincs :D

Ennyi idősen én is mindig csak zabáltam. Háziorvos azt mondta, hogy serdülök és ez ezzel jár .

2012. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy lehet akár szeretethiány is.
2012. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)


#3 Szeretetet mostanában nagyon keveset kapok. A szüleim folyton csak dolgoznak. De akkor ez a kajálási vágy ez mikor fog körülbelül megszűnni?

2012. szept. 21. 12:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán körülbelül akkora, amikor már végleg el fogsz szakadni lelkileg a szüleidtől. Ez egy folyamat. Olyan 20-25 éves korra saccolom.
2012. szept. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És addig dagadok??
2012. szept. 25. 22:19
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem okés! vagy lelki eredetű a problémád, mert ez PROBLÉMA! vagy csak simán pótcselekvés, az unalmas órák eltöltése unatkozás helyett


am én evészavaros voltam/vagyok, kb mint az alkoholista, ha egyszer elkezdek enni, addig eszem míg van előttem kaja, az se érdekel ha már nem esik jól, aztán meg rosszul vagyok, szenvedek órákig

2012. okt. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!