Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Finom sajtos pogácsa receptje...

Finom sajtos pogácsa receptje van valakinek?

Figyelt kérdés
Eddig amit csináltam mind száraz és egyszerűen rossz lett.. nekem olyan kéne ami még másnap is puha és nem az a morzsolódós sz*r. Hogy csináljak ilyet?
2010. szept. 25. 15:23
 1/3 anonim válasza:
100%

[link]

Garantáltan isteni. Már hónapok óta ezt a receptet csinálom, másnapra is puha marad. Én nem szeretem a száraz pogácsákat, de ez nagyon finom.

2010. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Előző vagyok, szóval nem száraz, finom puha, és nem morzsolódik. Az egész családunk rá van kattanva. Most nálunk ez a nasi. Pont most kelesztem!!!:-))
2010. szept. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1/2 kg liszt

1/2 kg margarin

1/2 kg túró

ízlés szerint só

Ezt összegyúrod, egy éjszakát pihenteted, másnap kinyújtod, szaggatod, tetejét tojássárgával megkened, reszelt sajttal megszórod, és kisütöd. (nem kell bele sem élesztő, sem sütőpor) Nálunk mindig óriási sikere van.

2010. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!